Comeup’tan Yazın Vazgeçilmezi Konforlu Şortlar: Nefes Alan Fonksiyonel Kumaşlarıyla Dikkat Çekiyor

Spor modası ve teknolojiyi bir araya getiren yerli spor giyim markası Comeup, esnek ve dikişsiz kumaş teknolojisine sahip şortları ile yaz mevsiminde spor yapmanın keyfini ikiye katlıyor. Nefes alan kumaşlarının yanı sıra canlı renkleriyle de hem şıklık hem de konfor sağlayan şort alternatifleri, antrenmanlarda ve günlük kullanımda rahatlığı en üst seviyeye taşıyor.

Egzersiz keyfini en yüksek seviyeye ulaştıran inovatif tasarımlara sahip Comeup, yaz mevsiminde spor kombinlerinin vazgeçilmez ürünü olan şortlarda rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyor. Yüksek bel tasarımıyla hem günlük kombinlere hem de antrenmanlara eşlik eden şortlar esnek kumaşı ile hareket özgürlüğü sağlayarak gün boyu rahatlık sunuyor. 

Toparlayıcı ve her harekete uyumlu

 Comeup’ın, yaz aylarının enerjisini stil ile birleştiren şort alternatiflerinden ilki “V Bel Orta Toparlayıcı Biker Şort’’, dikişsiz kumaş teknolojisi sayesinde cilt tahrişini en aza indiriyor.  Gümüş iyon teknolojisi ile ter kokusu oluşumunu önleyen şort, nem tutmayan kumaşı ile ferah ve kuru bir kullanım sağlıyor. Ek ağ kumaşı ve dört yöne esneyen yapısıyla her harekete uyum sağlayan yüksek belli şortun; yeşil, siyah ve kırmızı renk alternatifleri bulunuyor.

11 farklı renk alternatifi var

 Comeup’ın yaz koleksiyonunda yer alan diğer bir şort alternatifi “Toparlayıcı Şort” ise, dikişsiz kumaş teknolojisi sayesinde vücut hatlarını kusursuzlaştırıyor. Elastik kumaşı ve ek ağ detaylarıyla gün boyu rahatlık sunuyor. Toparlayıcı Şort yüksek belli tasarımı ile vücudu fit gösterirken şıklık ve yüksek performansı bir arada yaşatan rahat bir deneyim sunar. Nem yönetimine sahip kumaşı teri vücuttan uzaklaştırırken, gümüş iyon teknolojisi ter kokusu oluşumunu engeller. Pembe, siyah, indigo, yeşil, haki, gri, terracota, mavi, çam yeşili, açık yeşil ve sarı renk alternatifleri bulunan “Toparlayıcı Şort” yaz sezonunda kombinleri renklendiriyor.

Şık tasarımı ile spor dolaplarının vazgeçilmezi olmaya aday…

Spor dolaplarının vazgeçilmez parçası olmaya aday “Fitilli Cepli V Çapraz Bel Spor Şort”, fitilli ve düz kumaş tasarımıyla estetik bir görünüm sunuyor. V şeklindeki çapraz bel detayı ve yüksek belli tasarımıyla vücudu saran bir yapıya sahip olan şort, bel çevresini kusursuzca ön plana çıkarıyor. Dikişsiz kumaşı, esnek dokusu ve ek ağ detaylarıyla bedenin hareketlerine uyum sağlayan şort, pratik cep detayıyla fonksiyonelliği artırırken, modern tasarımıyla da şıklığı tamamlıyor. Siyah, kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renk alternatifleri bulunan spor şort, her zevke ve ihtiyaca yanıt veriyor.