Boğaz’da Dev Bir Gri Tişört Dalgalanıyor!

Son 30 yılın en büyük inovasyonuna imza atarak deodorant kategorisinde 72 saat üstün koruma sunan Rexona, Boğaz’da dalgalandırdığı dev gri tişörtün ferahlığı ile kesintisiz koruma kesintisiz hareket çağrısına devam ediyor.

Rexona’nın antiperspirant teknolojisinde son 30 yılın en büyük inovasyonuna imza atarak geliştirdiği patentli üstün* teknolojisi sayesinde 72 saat** kesintisiz koruma sağlayan Rexona Üstün Koruma Serisi’nin reklam filmindeki Gri Tişört’ü hatırlıyor musunuz? Gri, ter izini en çok belli eden renklerden biri. Doğal olarak gri tişört giyinmek de cesaret işi. İşte Rexona, ter kokusu ve ıslaklığa karşı önceki aerosol teknolojisine göre üstün* ve etkili koruma sağlayan Rexona Üstün Koruma Serisi ile cildi kuru ve ferah tuttuğunu iddia etmiş ve reklam filmine taşıdığı Gri Tişört Testi ile de bu iddasını kanıtlamıştı.

Milli sporcularımız Ferhat Arıcan ve Busenaz Sürmeneli’nin kamera karşısına geçtiği reklam filminde, sporcularımızın en yoğun hareketli anlarında bile üzerlerindeki gri tişörtte ter lekesi olmadığını hepimiz görmüştük. İşte o gri tişört şimdi CGI videosu ile Boğaz’da dalgalandı! Rexona’nın dev gri tişörtü köprüden aşağı görkemle sallanırken ve dalga dalga uçuşurken Rexona bir kez daha, gri tişört testindeki iddiasını hatırlatıyor ve Rexona Üstün Koruma Serisi ile tere ve ıslaklığa karşı sunduğu 72 saat** kesintisiz korumanın altını çiziyor.

*Rexona’nın bir önceki antiperspirant teknolojisine göre.

** 72 saat iddiası 3 gün boyunca düzenli kullanım ve test öncesi kafein sigara kullanılmaması ve aşırı egzersiz yapılmaması test koşullarına tabidir. Detaylar için: www.rexona.com.tr