BEE’O APIBEAUTY Aknelere Savaş Açtı

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, yeni ürünü BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Serum ile sivilce ve aknelere adeta savaş açıyor. Arı zehri, patentli saf Anadolu propolisi, çay ağacı yağı, Miracne®, hyaluronik asit gibi birbirinden değerli doğal bileşenlerin bir araya getirildiği bu özel formül, akne oluşumu önlemeyi, akne ile etkili bir mücadeleyi ve cilt yağlanmasını kontrol etmeyi vadediyor…

Tamamen doğal içeriğe sahip BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Serum paraben, GDO ve renklendirici içermiyor. 30 gönüllü ile gerçekleştirilen dermatolojik test sonuçlarına göre BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Serum hassas ciltler için uygundur ve 4 hafta düzenli kullanımda belirtilen etkiler gözlemlenmiştir.

Sivilce ve yağlanma karşıtı cilt bakımında Arı Zehri ve Anadolu Propolisi’ni keşfedin

Cilt dokusunda aşırı sebum üretimi ve akneye neden olan bakterilerin kolonizasyonu akneli bir cilde zemin hazırlar. Arı zehri ise tüm bu etkenlerle bir arada mücadele ederek sivilce ve yağlanma karşıtı doğal bir bakıma imkan sunuyor! Antioksidan içeriğine sahip patentli saf Anadolu propolisi ise cildin kendini daha hızlı bir şekilde yenilemesine yardımcı olurken yeni leke oluşumuna karşı da cildinizi koruyor.

Çay ağacı yağı ile cildinizi yatıştırın

BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Serum içeriğindeki bir başka doğal içerik olan çay ağacı yağı; aknenin neden olduğu kızarıklık, tahriş ve iritasyonu azaltmaya destek olurken cildi yatıştırıyor ve cilt lekelerinin görünümünü azaltarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki patentli MIRACNE ile ciltte akneye sebep olan sebumun dengelenmesine yardımcı oluyor ve akne etkeni Propionibacterium acnes’in azalmasına destek olarak yeni akne oluşumunu önlemeye katkı sağlıyor.

Gül bitki özü ile küçük gözenekler, tazelenmiş ve canlı bir cilt

Serumun içeriğindeki gül bitki özü, gözeneklerin sebum ile dolmasını engellemek üzere küçültülmesine destek olarak, cildin temiz, tazelenmiş ve canlı görünmesine katkı sağlıyor. İçeriğindeki hyaluronik asit ise cildi derinlemesine nemlendirerek canlı bir cilt görünümünü destekliyor!

Kullanım Önerisi: Temiz cildinize sabah ve akşam olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz miktarda uygulayınız.