Beauty&More ile Yeni Yılda Yenilenmiş Bir Cilt

Beauty&More ile yeni yıla sayılı günler kala cildinize bir iyilik yapmaya ne dersiniz?

Beauty&More ile Yeni Yılda Yenilenmiş Bir Cilt

Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri, başarısı ispatlanmış, patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Beauty&More, yeni yılda minerallerin vücudumuzda iyileştirici etkisiyle bütünsel bir bakım sağlamaya hazır. Beauty&More, ‘Amethyts Detox Peeling’, ‘Amethyts Purple Cloud-Facial Cleanser’ ve ‘Amber Eternal Youth-Anti Aging Serum’la yeni yıla özel hediye seçenekleri sunuyor.

Cildi toksinlerden arındıran ve derinlemesine nemlendiren, ciltteki sebumu dengeleyerek cildi aydınlatan minerallerin gücünü, yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından etkili formüllerle birleştirmeyi başaran Beauty&More’dan yılbaşına özel hediye seçenekleri. 

Marka, hem yeni yılı ışıltılı bir ciltle karşılamak isteyenlere hem de sevdiklerine unutulmaz bir yılbaşı hediyesi almayı düşünenlere özel seçenekler sunuyor.

Huzur ve Sakinlik Veren Bir Yeni Yıl Hediyesi

Yılbaşı’nda, ametistin huzur verici, sakinleştirici etkisi deniz tuzu ve değerli yağlarla birleşiyor. Yeni yılda, tüm bedeni şımartırken canlandıran ‘Amethyts Detox Peeling’ cilde pürüzsüz bir görüntü kazandırıp kadifemsi bir yumuşaklık veriyor. Deniz tuzunun negatif etkilerden arındırıcı özelliğini; Tatlı Badem, Kayısı Çekirdeği, Susam ve Jojoba Yağının yüksek nemlendirici, cilt bariyerini koruyucu özelliğiyle buluşturan ürün, ametist taşının sakinlik ve dinginlik veren enerjisiyle ruha dinginlik hissi veriyor.

Beauty&More ile Yeni Yılda Yenilenmiş Bir Cilt

Yeni yılda, Yepyeni Işıltılı Bir Cilt

Özel bir yeni yıl hediyesi arayanlar, ‘Purple Cloud Facial Cleanser’ı tercih ediyor. Ametist taşının yatıştırıcı etkisiyle cildi günlük stres ve kirlilikten arındıran ‘Purple Cloud Facial Cleanser’, sülfat içermeyen yapısıyla cildi kurutmadan nazikçe temizliyor. Formülünde yer alan salisilik asitle gözeneklerde biriken fazla yağ ve makyaj kalıntılarını yok eden ürün, siyah nokta oluşumunu da engelliyor. Ciltteki sebum salgısını dengeleyerek fazla yağ üretimini kontrol eden ürün, cilt florasının dengesini de sağlıyor. Temizleyici, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor.

Amber Taşıyla Gelen ‘Ebedi Gençlik’

25 yaşından itibaren ciltte kolajen sentezi azalmaya ve yıkımı artmaya başlar, buna bağlı olarak da ciltte elastikiyet kaybı ve kırışıklık görünümü oluşur. ‘Amber Eternal Youth-Anti Aging Serum, içeriğindeki retinol ile cilt altındaki kolajen üretimini tetikler, cilde dolgunluk ve elastikiyet kazandırır. Ciltte oluşan geniş gözeneklerin görünümünü azaltan ürün, peptid kompleksi sayesinde cildi kurutmaz. Amber taşının ciltteki inflamasyonu yatıştırma özelliği sayesinde akneleri azaltan ‘Amber Eternal Youth’, ‘Lactobacillus Ferment’ ve ‘Bacillus Ferment’ ile cildin doğal mikrobiyotasını dengelemeye de yardımcı oluyor.