CHAPTERS İle Yeni Yıla Organize Bir Adım Atın

Marka yolculuğuna ajanda ve wedding planner tasarlayarak başlayan CHAPTERS, gün geçtikçe koleksiyonunu genişletiyor. Kırtasiye ürünlerine Home koleksiyonu ile mumlar, kupalar ve sabunluk setleri ekleyen CHAPTERS’ın amacı; her yaştan insanın keyifle kullanacağı, hayatı kolaylaştıran ve her anınızı özel kılan ürünler tasarlamak.

CHAPTERS İle Yeni Yıla Organize Bir Adım Atın

2017 yılında Günce Kazazoğlu tarafından İzmir’de kurulan Chapters, zarif tasarımların kalite ile birleştiği ofis ve yaşam ürünlerini stil sahibi insanlarla buluşturuyor.

Chapters ürünlerinin şık ve modern detayları bir aksesuar gibi stilinizi tamamlarken, sade tasarımları da hayatınızı kolaylaştıracak.

CHAPTERS’ın el yapımı planlayıcıları, altın rengi lüks detayları, şık ürün kutuları, yumuşacık vegan derisi ve premium kağıt kalitesi, Chapters’ın imza detayları arasında.

Hediye kutuları içinde gönderilen ürünlerin monogram hizmetiyle kişiselleştirilebilir olması, Chapters ürünlerinin harika bir yılbaşı hediye seçeneği olmasını sağlıyor.

Wedding planner, ajanda, seyahat aksesuarları ve kalemler gibi günlük hayatınızı organize ederken kullanacağınız ürünlerin dışında, Home koleksiyonuyla yaşam alanlarına da dokunan Chapters, güne en sevdiğiniz kupayla başlamanız için yepyeni bir bardak koleksiyonu satışa sundu. CHAPTERS’ın sade ve zamansız stiline yakışan bu el yapımı seri, eğlenceli mottolarla süslenmiş.

CHAPTERS İle Yeni Yıla Organize Bir Adım Atın

Home koleksiyonunun bir diğer üyesi mumlar, %100 soya mumu ile kendi stüdyolarında el dökümü olarak hazırlanıyor. Kurşunsuz fitiller ve premium esansiyel yağlarla hazırlanan vegan mumlar, ftalat ve petrol içermediği için siz, sevdikleriniz ve evcil hayvanlarınız için güvenle soluyabileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Sabun ve deterjanlarınızı renkli plastik şişelerden kurtarmak ve plastik kullanımını azaltmak için de CHAPTERS, harika bir sıvı sabun seti tasarlamış. Cam gövdesi ve altın rengi metal pompası ile, zarif olduğu kadar dayanıklı da olan bu sıvı sabun setleriyle, mutfak ve banyonuza modern ve zarif bir dokunuş yapabilirsiniz.