Baharla Harekete Geçin

Tchibo teması “Baharla Harekete Geçin” ile sizi baharla beraber canlanmaya ve yenilenmeye davet ediyor.

Tchibo’nun baharı müjdeleyen yeni teması “Baharla Harekete Geçin”, baharın tüm enerjisini ve canlılığını taşıyor.

Hem sportif hem şık

Baharın gelmesiyle birlikte açık havada egzersiz yapmanın keyfi bir başka olacak. Çünkü Tchibo’nun harekete geçme temalı nisan ayı ürünleri, kışın tüm ağırlığını üzerinizden atacak kadar şık ve rahat. DryActive özelliği ve ter tutmayan sağlıklı dokusuyla uzun süreli spor aktivitelerinde bile rahatsızlık vermeyen tişörtler, spor keyfini ikiye katlıyor. 2’si Bir Arada Spor Tişört, ister beraber ister ayrı ayrı kombinlenebiliyor. Spor Tişört yuvarlak kenarları, hava alan kumaşı ve sırt kısmındaki baskı detayıyla spor bir şıklık sunuyor. Yumuşak ve elastik kumaştan üretilmiş olan Fonksiyonel Tişört ise hava geçiren ve nem transferi sağlayan özelliği ile sporda rahatlık sağlıyor. Rahat bir vücut iklimi için tasarlanan file görünümlü yapısı, fonksiyonel bir kullanım sunuyor.

Çabuk kuruyan taytlar ile tam konfor

Kadınlar için tasarlanan Spor Tayt, DryActive Plus malzeme sayesinde hava alma, nem transferi sağlama ve çabuk kuruma özelliklerine sahip. Elastik bel kısmı ile hareket özgürlüğü sağlayan üründe akıllı telefon, bozuk para veya anahtar için fileli yan cep bulunuyor.

Tchibo, “Baharla Harekete Geçin” temasındaki Spor Şort ile sporsever erkekleri de unutmuyor. Spor Şort, DryActive Plus donanımı sayesinde hava alırken nem transferi de sağlıyor. İç külotlu ve iki adet yan, bir adet de küçük iç cebi bulunan ürün hem şık hem rahat bir kesime sahip.

Sporun eşlikçisi aksesuarlar

Spor yaparken kullanılan aksesuarlar da en az kıyafetler kadar önemli birer ihtiyaç. Antrenman bandı, eldiven veya su şişesi gibi eşyaların kullanışlı, hafif ve pratik olmaları, spor keyfini doyasıya yaşamak için şart. Avuç içi dolgulu yapısı ile fitness ve ağırlık hareketlerinde ellerin su toplamasını önleyen Fitness Eldiveni, kaydırmaz yapısıyla da son derece kullanışlı.

Çok yönlü güç antrenmanları, koordinasyon ve hareketlilik egzersizleri için tasarlanan Antrenman Bandı, egzersiz posteri ile birlikte satışa sunuluyor. Kopmaya karşı son derece dayanıklı olan ve lateksten üretilen bantlardaki üç farklı renk üç güç seçeneğini gösteriyor.  Turuncu bant kolay, gri bant orta, siyah ise zor kademe egzersizler için ideal.

Spor esnasında su tüketimini ihmal etmemek de çok önemli. Yaklaşık 2 litre sıvı alabilen XXL Şişe ile günlük su ihtiyacını karşılamak mümkün oluyor.

Islak eşyalar bu çantaya!

Islak zeminlerde üst değiştirmek veya yüzme malzemelerini saklamak için tasarlanan Üst Değiştirme Altlığı ve Islak Ürün Çantası, havuz ve spor sonrası nemli eşyaları taşıma sorununa çözüm buluyor. Dış tarafı sağlam, su tutmaz malzemeden üretilen ürünün iç dokusu ise yumuşak mikrofiberden oluşuyor. Islak ayaklarla basmak için tasarlanan ürün ecorepel® malzemeli ve geri dönüşümlü yapısıyla aynı zamanda çevre dostu.