Kreatif Ellerde Hayat Bulan Gözlükler

Natürel dokulu ve cilt dostu çerçevelerden elde edilen Atilla Mutlu gözlükleri moda dünyasının ikonik parçaları arasında yer almaya hazır.

Atilla Mutlu gözlük markası tasarımcının renkli lens tutkusu ile başladı. 2008 yılında eline geçen eski ve özel bir gözlük çerçevesini yeniden yorumlayarak bambaşka bir kimliğe büründüren tasarımcı el emeği ürünlerini ilk olarak kendisi kullandı. Yeni formuna kavuşturduğu ve özgün bir stil oluşturduğu gözlükler seçkin çevresi tarafından çok beğenildi. Ve bu sayede bugün sizlere sunulan birbirinden özel ve benzersiz parçaların yer aldığı gözlük koleksiyonu doğmuş oldu.

Kreatif Ellerde Hayat Bulan Parçalar

Tasarımcı açık artırma ve mezatlarla topladığı özel koleksiyonlarda yer alan farklı gözlük çerçevelerini el boyaması organik camlarla buluşturduğu bu serüvenini 2020 yılında kendine özel bir markaya dönüştürmeye karar verdi. Doğal liflerin sıkıştırılmasından elde edilen farklı bir asetat malzemenin oluşturduğu iskeletleri kendine özel bir tasarım kültürü ile harmanladı. Tüm bu titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkan, natürel dokulu ve cilt dostu çerçevelerden elde edilen gözlükler moda dünyasının ikonik parçaları arasında yer almaya hazır.

Konfor ve Sağlığın Ön Planda Tutulduğu Özgün Gözlük Tasarımları

Atilla Mutlu gözlüklerinin temelinde yalnızca estetik ve tarz yok. Tasarımların DNA’sında stili insan vücudunun benzersiz anatomisi ile bir araya getiren özel bir kod yer alıyor. Göz sağlığı ön planda tutularak seçilen özel, renkli lensler kullanıcısına görüş konforu sunmayı da ihmal etmiyor. Duruşu ile tarza uygun aksesuar kullanımının lezzetini vurgulayan tasarımlar her yıl sınırlı sayıda üretiliyor.

Kullanıcısının tekdüzelikten ve fabrikasyon üretimlerin sıkıcılığından kurtulmasını sağlayan gözlükler kişiliğin lezzetli nüanslarını her detayda yansıtma imkanı sunuyor. Siz de bu eşsiz koleksiyon arasından yalnızca size özel üretilmiş havası yakalayan parçalar seçerek kombinlerinize yaratıcı dokunuşlar yapabilirsiniz.