Baharın Kurtarıcısı Yağmurluk

Her sezon dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla dünya turuna çıkaran YARGICI; İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunda yağmurlu ilkbahar günleri için her zevke ve stile uygun yağmurluk seçeceği sunuyor.

Mevsim geçişlerinin vazgeçilmezi yağmurluklar, yağmurlu ilkbahar günlerinin öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonuyla tropikal bir yolculuğa davet eden YARGICI’nın zamansız tasarımları, sahip olduğu kumaş yapısı, renk ve model alternatifleriyle, su itici özelliğine sahip yağmurlukları, yağmurlu günlerde eşsiz kombinler vaad ediyor.

İki farklı renk alternatifi, kol ve belde bölgesinde lastik detaylı bulunan blok renkli yağmurluklar, yağmurlu günlerde havanın keyfini konforlu bir şekilde çıkartma imkanı sunuyor. Nil yeşili ve bej renk alternatifleriyle, rahat kesim yağmurluk ise sizi yağmurdan korurken kol bölgesindeki apolet detayı ve ayarlanabilir bel büzgüsü sayesinde tarzınızın da tamamlayıcısı. Her dönemin vazgeçilmezi olan şeffaf yağmurluk ise kontrast renkli biye detaylarıyla her kombinlerinizin kurtarıcısı.

#ColorYourJourney