Divarese’den Nostaljik Minimalizm Teması

İtalyan sokaklarının renkli dünyasından ilham alan Divarese İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu, Nostaljik Minimalizm teması ile yalın ve modern yaz şıklığını stilinize taşıyor. 

Divarese İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu, Nostaljik Minimalizm temasıyla stilini zamansız tasarımlarla tamamlamak isteyenlere yüksek kalite anlayışı ile vazgeçilmez parçalar sunuyor. 

Konforlu ve şık detayları bir araya getiren tasarımlar günümüz minimalizm trendini Divarese tarzında yeniden yorumluyor. 

Koleksiyon, modern tasarımları mermer deseni ve ahşap efektiyle bir araya getirerek nostaljik bir görünüm kazanıyor. Farklı boylardaki ahşap ve geometrik topukların vintage referansı şeffaf bantlar ve bağlama detaylarıyla birleşerek modernizme vurgu yapıyor. Düz ve yılan desenli küt burunlu mule’lar yaz stiline sofistike bir dokunuş katarak minimal şıklığı yüceltiyor. Yılan derisi detaylı sandalet ve terlikler, hasır tabanlı espadriller ve dolgu topuk ayakkabılar ise rahatlıktan ödün vermeyenler için şıklığı konfor ile buluşturuyor. 

Minimal ayakkabı tasarımlarını tamamlayan yaz aylarının vazgeçilmezi hasır çantalar, farklı boyutları ve deri detaylarıyla günün her anına uyacak alternatifler sunuyor. Sırt ve omuz çantaları, clutchlar ve bucket çantalar her stile uyum sağlıyor. 

Divarese Erkeğinin Minimal Yaz Şıklığı

Divarese İlkbahar/Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu, rahatlığı odağında tutan Nostaljik Minimalizm tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. Mantar tabanlı ayakkabılar dinamik şehirli erkeğin günlük temposuna eşlik ederken süet espadriller yaz gardırobunun vazgeçilmezi haline geliyor. Deri ve double monk detaylı ayakkabılar minimal ve şık yaz stilini tamamlıyor.