ATODERM INTENSIVE BALM İLERİ CİLT KURULUĞUNDA YENİ YAKLAŞIM

ÇOK KURU VE İLERİ CİLT KURULUĞUNA SAHİP CİLTLER İÇİN CİLDİN KONFORUNU YENİDEN KURMAYA YARDIMCI BAKIM KREMİ

Bioderma Laboratuvarları tarafından geliştirilen Skin Barrier Therapy®  patentli Atoderm Intensive Balm, cildi derinlemesine nemlendirirken ileri cilt kuruluğuna neden olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı oluyor.

atoderm-intensive-baume-f500ml-9950-tlAtoderm Intensive Balm, formülündeki kanola yağı ve ayçiçek yağı sayesinde cildi beslerken, zenginleştirilmiş yatıştırıcı ve arındırıcı bileşenler sayesinde (beta-sitosterol / çinko) cildi arındırıyor.

Çok kuru cilde ve ileri cilt kuruluğuna sahip bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanabildiği Atoderm Intensive Balm parfüm ve paraben içermiyor.

Skin Barrier Therapy™ patentini oluşturan Lipigenium™ kompleksi cilt bariyerini yeniden kurmaya yardımcı olurken,  Sucroester™ kompleksi mikrobiyomun korunmasına destek sağlıyor. İleri cilt kuruluğundan kaynaklı kaşıntı hissini formülündeki Palmitol Ethanol Amid (PEA) sayesinde gideriyor.

İçeriğinde bulunan Vazelin & Gliserin kompleksi cildi nemlendiriyor. Atoderm Intensive Balm, formülündeki kanola yağı ve ayçiçek yağı sayesinde cildi beslerken, zenginleştirilmiş yatıştırıcı ve arındırıcı bileşenler sayesinde (beta-sitosterol / çinko) cildi arındırıyor.

Kimler için: Çok kuru cilde ve ileri cilt kuruluğuna sahip bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Uygulama şekli: Günde bir veya iki kez uygulanabiliyor. Yüz ve vücut kullanımına uygundur.