YARIM ASIRLIK AIGNER’DAN AŞKA DÖNÜŞEN TASARIMLAR

 

Yarım asırlık tecrübesi ile dünyanın en ünlü lüks deri markası Aigner, “Epic Heights” temalı Sonbahar – Kış 2016 / 2017 koleksiyonunda değerli taşlara yer verdiği birbirinden şık çantaları ve fark yaratan modelleri ile 14 Şubat’ta sevdikleriniz için çok özel hediye alternatifleri keşfetmeye davet ediyor!

Mevsimin en özel manzaralarını ve dokularını resmeden, her biri birbirinden benzersiz çanta ve aksesuar modelleri ile ilgi gören, yarım asırlık, dünyaca ünlü lüks deri markası AIGNER, 14 Şubat Sevgililer Günü için fark yaratan alternatifler sunuyor.

14 Şubat’ta sevdiğine mücevher etkisinde, Swarovski taşlarla bezenmiş, yarım asırlık el işçiliği ile tasarlanan benzersiz hediyeler vermek isteyenlerinde alternatif bulabileceği koleksiyondan parçaları görmek isterseniz galeriye tıklamanız yeterli.

Alman asıllı dünyaca ünlü lüks deri markası AIGNER Sonbahar – Kış 2016/2017 koleksiyonunDa tasarımcı kimliğinin kalbinin attığı toprakları, manzaraları, masalsı Alpleri ve bölgenin büyüleyici doğasını yansıtıyor. Keskin hatlar ve yapılar; mevsimin en şiirsel kareleri AIGNER’ın baş tasarımcısı Christian Beck’in “Epic Heights” olarak isimlendirdiği koleksiyonda kendilerini ahşap doku, deri püsküller ve metal halkalar, çizgiler, kürk detayları, zımbaların ve göz alıcı Swarovski taşlarla gösteriyor.

 Swarovski’li Aigner çantalarının yanı sıra kürk dokulu, göz alıcı kırmızıların, dore yansımaların süslediği Backpack, Cybill, Carla ve Emma gibi modeller, şıklığı ile fark yaratan, kol düğmeleri, mücevherler ve saatler, sevdiğinizin kalbini fetih edecek diğer alternatifler arasında öne çıkıyor.

AIGNER, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne anlam katmak isteyenleri Zorlu Raffles Arcade ve Akasya’da yer alan butiklerine bekliyor.

AIGNER koleksiyonunu görmek için galeriye tıklayın.

aigner-spring-summer-2017-keylooks-1