VÜCUT PEELİNGİ İLE BEDENİNİZİ TOKSİNLERDEN ARINDIRIN

Sarmaşık Ekstreli Toksin Atıcı Elancyl Vücut Peelingi “Elancyl Gommage Moussant Tonifant” ile bedeninizi toksinlerden arındırın.

Elancyl Gommage Toksin Atıcı Vücut Peelingi sarmaşık özlerinin güçlü etkisi ile, cildinizi toksinlerden arındırmaya, canlandırmaya ve ferahlatmaya yardımcıdır. Banyo sırasında tüm vücudunuza uyguladığınızda ölü derinin atılmasını sağlar ve yeniden eski yumuşaklığına, parlaklığına kavuşmasına yardımcı olur.

ClarinsElancyl, en doğal aktif içeriklerden elde edilen, etkili ve özel formüllere dayalı patentler geliştirerek 35 yıldan bu yana arzuladığınız güzelliğe ve bakımlı vücutlara kavuşabilmeniz için çalışmaktadır.

Düzenli yapılan peeling ile cildin ölü hücrelerden arınarak sağlıkla nefes alması, kendini yenilemesi mümkün olacaktır. Elancyl Sarmaşık Ekstreli Vücut Peelingi, cilde zarar vermeyen nazik dokunuşlarla arındırıcı ve tazeleyici bir peeling sağlar; aynı zamanda vücudun nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Elancyl Gommage Peeling, içeriğinde bulunan sarmaşık özlerinin güçlü etkisi sayesinde cildin toksinlerden arınmasına yardımcı olurken fazla su depolanmasını engeller. Nazik temizleme ajanları ile banyo sırasında peeling etkisiyle cildi ölü hücrelerden arındırıcı ve vücuttan su atılmasını sağlayıcı bir etkiye sahiptir. Duşta rahatlıkla kullanılabilen Elancyl Vücut Peelingi, ölü deriyi uzaklaştırarak cildin bozulmasını, matlaşmasını önler, cildi ferahlatır ve yumuşaklığını tekrardan kazanmasına yardım eder.

Elancyl Vücut Peelingi duş sırasında dairesel hareketlerle uygulanır ve bol su ile durulanır.

Bu harika ürünü eczanelerde bulabilirsiniz.