25 Mart Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri

25 Mart Pazartesi günü yaşanan ay tutulması, aşk, kariyer, eğitim, sağlık gibi pek çok konuda belirleyici rol oynuyor. Peki burçlar bu tutulmadan nasıl etkileniyor? Birlikte inceleyelim.

25 Mart Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkileri / @claudiasulewski

Kişisel ve kolektif enerjilerimizde çalkantıyı temsil eden tutulmalar, iki tür olarak karşımıza çıkar; güneş ve ay tutulmaları. Güneş tutulmaları başlangıçları temsil ederken, ay tutulması sonlara odaklanır. Haliyle 25 Mart’ta terazi burcunda gerçekleşen ay tutulması, bazı alanlarda bazı konuların bitişini ve bunların getirdiği olumlu-olumsuz etkileri içine barındırıyor.

Astrologlar tarafından kozmik temizlik şeklinde yorumlanan bu tutulmalar, etkilerini ilk tutulmadan dört hafta önce ve son tutulmadan dört hafta sonra hissettiriyor. Yani burcunuz için tutulma yorumu ne olursa olsun bu hislerin bir süre daha sizle kalacağını hatırlatmak istiyoruz.

Ay Tutulmasından Etkilenen Burçlar

KOÇ: Ay tutulması koçların ilişkileri hakkında söz sahibi oluyor! Kesin ve keskin kararlar alacağınız bu dönemde öfkenize hakim olmalı, karşınızdakileri kırmamaya özen göstermelisiniz.

BOĞA: İş hayatlarında dönüşümün izlerine tanıklık edecek olan boğalar, bu dönemde alacağı kararlar hayatlarını olumlu yönde etkileyebilir.

İKİZLER: Romantizm ve kariyer bu ay başrolünüz. Bu iki konudaki dengeyi sağlamakta yer yer zorlansanız da başarılı olduğunuz takdirde uzunca bir süre rahat olacaksınız. Sadece biraz sabır.

YENGEÇ: Aile ve ev konularında önemli kararlar alınabilir. Taşınma ve yer değişikliği konuları gündeme gelebilir.

ASLAN: Yakın çevren ve eğitim alanlarında yeni fırsatlar gündeme gelebilir. Güzel ortaklıklar kurabilirsiniz. Bu süreçte finansal konular için biraz daha beklemek yararınıza olabilir.

BAŞAK: Maddi ve manevi büyük sınavlar kapınızı çalabilir. Bu dönemde yatırım yapmaya başvurmanız ileriye dönük planlarınızı gerçekleştirmek için oldukça önem taşıyor.

TERAZİ: Ay tutulmasına ev sahipliği yapan terazi burçları, mental olarak bazı dönüşümler yaşayabilir. Çocuklar, yakın çevre, arkadaşlıklar konusunda yer yer zorlanmalar mümkün olabilir.

AKREP: İçsel dengenizi kolaylıkla kurabileceğiniz tutulma mevsiminde aşk kapınızı çalabilir! Tekliflere açık olun ve değerlendirmenizi iyi yapın.

YAY: Sosyal hayatınızda değişime hazır olun! Güncel hayaller rafa kalkıyor ve yenileri çok daha güçlü bir şekilde gündeminize yerleşiyor. Neyi düşündüğünüze dikkat edin.

OĞLAK: Kariyer hayatınızda bazı sınavlar verebilirsiniz. Maddi olarak da dalgalanmalar söz konusu. Bu yüzden yatırım yapmanızı ve bu ayı tasarruflu bir şekilde geçirmenizi öneriyoruz.

KOVA: Yurt dışı konuları gündeme gelebilir. Uzak ilişkiniz varsa bu konuda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkiler konusunda değişim ve dönüşüm çok yakın!

BALIK: Resmi kurumlarla işleriniz artabilir. Finansal olarak rahat geçireceğiniz tutulma döneminde yine de çok açılmamanızı tavsiye ediyoruz.