Maybelline New York Lifter Plump Dolgunlaştırıcı Parlatıcı ile Dolgun Dudaklara Ulaşmak Çok Kolay

Dünya’nın 1 Numaralı Makyaj Markası* Maybelline New York’tan anında %30 daha dolgun görünen dudaklar** için yeni Lifter Plump dudak parlatıcısı.

Maybelline New York Lifter Plump Dolgunlaştırıcı Parlatıcı ile Dolgun Dudaklara Ulaşmak Çok Kolay

Dünyanın önde gelen kozmetik markası Maybelline New York, dudaklara hem daha dolgun hem de ışıltılı görünüm veren yepyeni ürünü Lifter Plump Dolgunlaştırıcı Parlatıcı’yı tanıttı. Lifter Plump Dolgunlaştırıcı Parlatıcı içeriğinde bulunan acı biber özü ile dudaklara anında %30 daha dolgun** bir görünüm kazandırıyor.

2024 yılının yükselen makyaj trendleri arasında gösterilen gloss ve daha dolgun dudak makyajı trendine öncülük eden Lifter Plump Dolgunlaştırıcı Parlatıcı, hayallerdeki görünüme kolayca ulaşma imkanı sunuyor.

Lifter Plump Dolgunlaştırıcı Parlatıcı, acı biber özü içeren formülü ile tek sürüşte yoğun, hızlı ve uzun süreli dolgunluk etkisi verir. XL aplikatörü ile kolayca uygulanırken dudaklarda yapışkan bir his de bırakmayan bir yapıya sahiptir. Eğer yanmaya hazırsan uzun süre kalıcı formülüyle anında ilgi çekici ve dolgun dudak görünümü elde etmek çok kolay.

*Euromonitor International Limited’in düzenlediği 2022 yılı renkli kozmetik pazarı araştırma sonuçları esas alınmıştır

**Klinik çalışma, 55 kişi