10-16 Haziran Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Önümüzdeki 10-16 Haziran haftasında burcunuzu neler beklediğini öğrenmek istiyor, planlarınızı bu doğrultuda hayata geçirmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!

@magforher

Kariyerden aşka, finanstan sağlığa, eğitimden mutluluğa 10-16 Haziran haftalık burç yorumlarınızı merak ediyorsanız yıldızların burcunuza özel neler fısıldadığını yakından inceleyelim.

10-16 Haziran Haftası Burç Yorumları

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Sosyal çekiciliğinizin yükselişe geçtiği, mali durumunuzun iyileştiği yepyeni bir hafta sizleri bekliyor! Hedeflerinize yoğunlaşacağınız yeni haftada duygusal olarak çöküşler yaşayabilirsiniz. Güçlü kalın ve hedef doğrultunuzdan şaşmayın.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yeni kişisel gelişim ve kariyer fırsatları gündeme gelebilir. Haziran ayında farklı şeyler denemeye açık olun. Yaklaşan Merkür/Venüs uyumu dönemi hassas konularda samimi tartışmalar yaşamanıza neden olabilir, olayları büyütmeyin.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

En çekici ve en karizmatik dönemlerinizi yaşadığınız haziran ayı sizin için aynı doğrultuda devam ediyor! Dikkat etmeniz gereken tek şey etrafınızda olan bitenler hakkında bilgi sahibi olmadan kendiniz hakkında aşırı paylaşım yapmamanız. Sade kalın ve çok fazla konuşmayın. Çünkü bu hafta söylediklerinizden yakın gelecekte pişmanlıklar duyabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Dalgalanan ruh haliniz etrafınızdakileri yorabilir ve küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Çok kısa tatil planları gündeme gelebilir ki bu minik seyahatler ruh halinizi iyileştirebilir, kesinlikle fırsatları değerlendirmelisiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

10-16 Haziran haftası hiç olmadığınız kadar sakin kalacağınız, bir o kadar da fırsatları değerlendireceğiniz bir hafta olarak karşımıza çıkıyor. Değişken koşullar gündeme gelebilir, değişime direnmeyin ve yenilikleri sevgiyle kucaklayın.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)  

Geçtiğimiz haftalarda kaçırdığınız fırsatlar bu hafta tekrardan gündeme gelebilir. Öncelik sıralamanızın karışabileceği yeni haftada denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Alışveriş haftası başlıyor! Hafta sonuna doğru yaşam alanınızı güzelleştirmek adına dekorasyon alışverişleri yapabilir, haftanın yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz. Genel olarak sakin ve durağan bir hafta sizi bekliyor.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) 

Fikir alışverişinin yüksek olduğu, aynı anda çok fazla şeyin gerçekleştiği ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu tarz ortamlarda söz sırası size gelmese de kendi düşüncelerinizi belli edin ve fikir alışverişlerine açık olun.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Etrafınızdakilerle tatmin edici, aydınlatıcı ve ilham verici konuşmalar yapabilirsiniz. Bu hafta birkaç olumsuzlukla da baş etmeniz gerekebilir. Herkesten sakladığınız gizli bir sırrınız kulağınıza gelebilir ve durum sizi üzerken öfkelendirebilir. Güvendiğiniz dostlarınızdan tavsiye alabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Uzun zamandır çözüme kavuşturmaya çalıştığınız olaylar yavaş yavaş çözülüyor! Bu doğrultuda gerçekleşen sürprizleri kucaklamanız mümkün olacak. İkili ilişkilerinize de hiç olmadığı kadar dikkat etmelisiniz, ciddi adımlar atılabilir.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Zihinsel ve fiziksel olarak yorulacağınız bir hafta sizleri bekliyor. 10-16 Haziran haftası etrafınızdakilerle olan iletişiminizi olumsuz yönde etkileyebilir. Sakin kalmalı, sevdiklerinizi üzmemeye özen göstermelisiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

İş yerinizde sorumlu olduğunuz proje veya kişilerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunların geçici olduğunun bilincinde olun ve sırf bu yüzden motivasyonunuzun kırılmasına izin vermeyin. Hafta sonuna doğru sosyalliğiniz artabilir, aşk hayatınız için önemli olabilecek yeni kişilerle tanışabilirsiniz.