L’Oréal Paris Elseve’den Saç Bakımında Göz Kamaştıran Parlaklık : Glycolic Gloss Serisi

Türk kadınları için güzel saç tanımında “parlaklık” çok güçlü bir yere sahip. Güzel saçı genellikle parlak saç olarak tanımlanıyorlar. Saç bakım uzmanı Elseve’in yeni serisi Glycolic Gloss da tam olarak bu parlaklığı arayan tüm saçlar için uzman bir bakım sunuyor. Şampuan, saç kremi ve laminasyon olmak üzere üç üründen oluşan yeni seri, Glikolik Asit ile zengileştirilmiş parlaklık kompleksi “Glycolic Gloss” ile saç tellerine bakım yaparak, saçı pürüzsüzleştiriyor ve saçın en parlak haliyle ışığını mükemmel şekilde yansıtmasına yardımcı oluyor. 

L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Mükemmel Parlaklık İçin Bakım Yapan Şampuan

L’Oréal Paris Elvese Glycolic Gloss Şampuan, Glikolik Asit ile zenginleştirilmiş sülfatsız formülüyle saçları nazikçe temizlerken saçı içten onarıyor ve saçı mükemmel bir parlaklığa kavuşturuyor. Saçın doğal nem dengesini koruyarak saç yüzeyinde oluşan pürüzlü görünümü gideriyor. Saçları ağırlaştırmadan 2 kat daha parlak* ve %88 daha pürüzsüz** bir görünüm kazandırıyor.

L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Mükemmel Parlaklık İçin Pürüzsüzleştirici Saç Kremi 

L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Saç Kremi, şampuan sonrası boydan uçlara doğru uygulandığında, saçları nemlendiriyor ve kolayca taranmasını sağlıyor. İçeriğindeki Glikolik Asit ile saç tellerini pürüzsüzleştirerek saçlara ışıltılı bir parlaklık verirken, 2 kat daha parlak* bir görünüm kazanmasını ve saçın pürüzsüz bir dokuya sahip olmasını sağlıyor.  

L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Parlaklığı Saça Mühürleyen Laminasyon 5 Dakikada Durulanan Bakım

L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Laminasyon, nemli saçlara saç dibinden saç uçlarına doğru uygulanan ve sadece 5 dakika beklettikten sonra durulanan bu özel bakım ürünü, saça bakım yaparak saçı uzun süre kalıcı parlaklıkla mühürlüyor ve saçı mükemmel parlaklığına kavuşturuyor.  İçeriğindeki Glikolik Asit, saçın parlaklığını artırırken, saçın daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlıyor. Böylece saçlar daha yumuşak hale geliyor ve kolay şekilleniyor.

*Instrumental Test 

** Şampuan, saç bakım kremi ve laminasyon durulanan bakımın birlikte kullanıldığı instrumental test