Caresse Bodrum Bayram Boyunca Misafirlerine Eşsiz Deneyimler Sunuyor

Caresse Bodrum, “Bayramda Bizdeyiz” programıyla misafirlerine benzersiz bir tatil ve müzik etkinlikleriyle dolu bir bayram sunuyor.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; Kurban Bayramı’na özel programları ile misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. 

Caresse Bodrum, misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı tatil deneyimini dünyaca ünlü restoranlarıyla gastronomi alanında yaşatmaya devam ederken, 16 Haziran itibariyle 5 günlük “Bayramda Bizdeyiz” programı kapsamında müzik etkinlikleriyle kurban bayramını da unutulmaz kılıyor. 

Gastronomi, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach Bodrum’da yazın enerjisini yaşamak isteyen misafirler için 17 Haziran’da ‘Yuugata Happy Hour’, 18 Haziran’da ‘Sushi Nights’ ve ‘Cielo’ DJ perfomansı, 19 Haziran’da ise ‘Ata Marin Canlı Performansı’ ile eğlencenin tanımı yeniden yapılıyor. Özel Buddha-Bar soundtracks ile resident DJ’ler ve konuk DJ’ler sezon boyunca misafirlere eğlence dolu bir deneyim yaşatmaya devam edecek. 

Yunanistan’ın Paros adasının ikonik restoranı Barbarossa Bodrum ise şefin özel yorumu ile hazırlanan taze ve yerel deniz mahsulleri, birbirinden lezzetli mezeleri ve gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsü yanı sıra bayramın 1. günü olan 16 Haziran ve 22 Haziran’da ‘Gallis Galley ile Greek Night’ etkinliği misafirlerine müziğin ritmini deneyimleme fırsatı sunuyor. Türkiye’de Rum taverna müziğine farklı bir bakış açısı getiren Gallis, ayrıca sezon boyunca cumartesi akşamları da misafirlere unutulmaz müzikleriyle eşlik edecek.