YSL Beauty’den İki Benzersiz Yenilik: Candy Glow & Candy Glaze

YSL, geçmişinden bugüne her zaman parlaklığı kullanarak, ışığın yansımasını, bireyselliği ve güçlenmenin çekici bir vurgu olduğunu ön plana çıkarıyor. M. Saint Laurent’in inandığı gibi, parlaklık jestlere eşlik ederek, bizi gölgelerden çıkarmak için ışıltımızı artırıyor. Parlaklığı temsil eden YSL, yükseltilmiş, zarif ve sonsuz parlaklığın sembolü haline geliyor.

Bugün, kırmızı halılarda ve günlük hayatta içsel bir parlaklığın hakim olduğu görülüyor. YSL LOVESHINE ile kült favori ürünler yeniden keşfedilerek, yeni formüller ile daha fazla bakım avantajı, trend renkler ve lüks ambalajlar tanıtılıyor. YSL’in imzasını taşıyan couture dokunuşuyla, YSL LOVESHINE, ışıltılı doğal cilt ile buluştuğunda, hepimizin tanıdığı ve sevdiği görünümü yaratıyor.

Dua Lipa’nın YSL Beauty için üç dalga halinde yayınlanan ilk makyaj kampanyası, M. Saint Laurent’in renklerin güzelliğini ve ışığın gücünü ilk keşfettiği Fas’ta, Yönetmen Nathalie Canguilhem tarafından çekilerek markanın parlak couture ifadesini yansıtıyor.  Aynı ışık, YSL LOVESHINE serisi için malzemelerin etik bir şekilde toplandığı YSL Beauty Ourika Topluluk Bahçeleri’nden sadece birkaç kilometre uzakta, palmiye ağaçlarıyla kaplı havuzların üzerinde kromatik yansımalarla parlayarak, ıslak dudaklarda korkusuz bir tavır sunuyor. Gerçek boyutlu aynalı bir Cassandre’nin eşlik ettiği Dua Lipa, kadınlığın yeni bir yönünü göstererek, kendine güvenen, şehvetli ve sofistike bir yönü vurguluyor. 

Kampanyanın makyaj görünümlerini yaratan YSL Global Güzellik Direktörü Tom Pecheux: “YSL LOVESHINE dudaklarını yumuşak, nemli, dolgun ve ıslak hissetmek isteyen herkes içindir. Bu Koleksiyon, sofistike bir dokunuşla, taze ve parlak görünümler yaratmaya olanak tanıyor.” sözleri ile ifadelerini belirtiyor.

Candy Glaze’in öne çıktığı YSL LOVESHINE medya kampanyasının ilk dalgası, Dua’nın duyurusunu takiben güçlü bir farkındalık patlaması içererek; açık hava reklamları, TV yayınları, ücretli sosyal medya ve dijital içerikler sunarak, bu hafta başlıyor. YSL LOVESHINE serisinin yeni YSL Loveshine Wet Shine Lipstick’i, 15 Mart tarihinde online’da, Mart ayının sonunda ise, mağazalarda satışa sunulması hedefleniyor. Nisan ayında, inkâr edilemeyecek kremsi bir parlaklık için çok sayıda çarpıcı nude tonu piyasaya sürülecek. Momentumu sürdürerek, YSL LOVESHINE’ın üçüncü inovatif bakım ürünü, yılın son dalgasında da devam ediyor olacak.

YSL LOVESHINE FRANCHISE 

YSL LOVESHINE CANDY GLAZE DUDAK PARLATICI STICK

Piyasadaki ilk Lip Gloss Stick olarak viral bir hit olan Candy Glaze, yapışkanlık hissi bırakmadan dudaklara karşı konulmaz bir parlaklık kazandırıyor. Cam gibi parlak on iki farklı renkte, Hyaluronik Asit ve nar özütü ile zenginleştirilmiş bu gloss, dudakları dolgun ve daha nemli hale getiriyor. Jöle gibi yumuşacık dokusu ve zengin renk verimi ile 24 saat boyunca nemi dudaklara hapsetmeyi hedefliyor.

YSL LOVESHINE WET SHINE RUJ

YSL Beauty’nin simgelerinden biri olan ve modern nötr tonlara sahip yağ içerikli ruju, YSL Ourika Topluluk Bahçeleri’nden incir özü ve yeni geliştirilen formülü ile yenilenen ambalajında tanıtılıyor. Bu ruj yağı, yirmi farklı tonda ipeksi pürüzsüzlük hissi ile kremsi ıslak bir parlaklık sunarak, dudaklarınıza yağ sürerek ruj rengi uyguluyor.

YSL LOVESHINE CANDY GLOW TINTED BUTTER BALM

Candy Glow Tinted Butter Balm ile dudaklarınızı yoğun bir bakım ve şeffaf bir ışıltıyla şımartın. pH Ayarlayıcı Pigmentlerle formüle edilen Candy Glow, dudaklarınıza uyum sağlayan 6 şeffaf renk tonuyla, her birinizi eşsiz bir şekilde tamamlıyor. Shea ve Maracuja Yağı ile zenginleştirilen bu formül, dudak çizgilerinin azalmasına yardımcı olurken anında nem kazandırarak, uzun süreli daha pürüzsüz ve daha yumuşak hissetmenizi sağlıyor.