Yeni Yılın Büyüsünü Taşıyan Işıltılı Tasarımlar

Pandora ile yeni yıl heyecanını sevdiklerinle paylaş. Elde tamamlanmış eşsiz mücevherlerle sevgini ifade et. Yeni yılın büyüsünü taşıyan ışıltılı tasarımlarla sevdiklerine kendilerini özel hissettir!

Pandora ile mükemmel yeni yıl

Doğadaki farklı formlardan ilham alan tasarımlarıyla Pandora Timeless koleksiyonunun yeni mücevherleri, romantizmle ışıldayan hediyeler sunuyor. Farklı kesim ve şekillerde taşlarla, klasik ve çağdaş dokunuşları bir araya getiren Pandora Timeless koleksiyonu, mükemmel hediye alternatifleri sunmanın yanı sıra yeni yıl kutlamalarında stiline sofistike bir dokunuş katmak isteyenler için de ideal.

Pandora ile yeni yıl heyecanını tüm yıl üzerinde taşı. Kendini ve sevdiklerini Pandora mücevherleriyle mutlu et, yeni yıl kutlamalarına ışıltı kat.

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar

– Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

– Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

– Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

– UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.