Yeni Yılı Sofitel Istanbul Taksim’de Karşılayın

Sofitel Istanbul Taksim, özel yılbaşı etkinliğiyle konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Boğaz’ın büyüleyici manzarasına sahip The Oven Restaurant’da Executive Şef Matteo Bertuletti’nin yılbaşına özel özenle hazırlayacağı menü, geceye farklı bir tat katacak. Gastronomik deneyimin yanı sıra DJ performansıyla gecenin atmosferi eğlence dolu olacak.

Yeni Yılı Sofitel Istanbul Taksim’de Karşılayın

Sofitel Istanbul Taksim’de yılbaşında konaklamak isteyenler için iki kişilik konaklama ve kahvaltı dahil fiyatlar 365 Euro’dan başlıyor. Kutlamalardan sonra yeni yıla tazelenmiş ve dinlenmiş bir şekilde başlamak isteyen konuklar için ise Spa bölümü hizmet vermeye devam edecek. Misafirlerini zihinsel ve bedensel yeniliğe davet eden Sofitel Spa, otantik Türk ritüellerini Fransız kozmetolojisinin incelik ve kalitesiyle buluşturacak.

Yılbaşında sınırsız keyif ve kutlamanın bir parçası olmak için detaylı bilgiye 0212 435 33 33 numarasından ulaşabilirsiniz. 

Konaklama rezervasyonu için ise Rates – Sofitel Istanbul Taksim ALL – Accor Live Limitless websitesini ziyaret edebilirsiniz.