Parfois 2023/24 Sonbahar-Kış Koleksiyonu İle Madrid Esintilerini Üzerinizde Taşıyın

Parfois 23/24 sonbahar/kış sezonu için canlı renkleri ve sıra dışı aksesuarlar kullanarak tasarladığı koleksiyonunu sunuyor.

Parfois 2023/24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Yeni koleksiyonu ile Parfois bizi Madrid’in meşhur sineması Doré’ye götürüyor. Sinema’nın karanlığında, kocaman bir ekranın karşısında, filmin anlattığı hikayenin en derinlerine kadar indiğimiz anları bize anımsatmak isteyen Parfois yepyeni bir dünya yaratmayı başarıyor. Sinemanın büyülü dünyası sayesinde dış dünyadan tamamen koptuğumuz anlardan ilhamını alan Parfois, aktris ve İspanyol Sinema sanatları akademisi başkanı olan Cayetana Guillén Cuervo’yu kampanya yüzü olarak kullanıyor.

Bu sezon, Parfois kıyafetlerde ve aksesuarlarda majenta ve mor renklerinin hakim olduğu bir renk paleti kullanıyor. Sonbahar/kış aylarının sıcaklığını yansıtmayı hedefleyen Portekizli marka hem gündüz hem gece için tarz parçalar sunuyor.

Oversized ceketlerden, klasik deri blazer’lara, naylon ceketlerden, maxi kargo cepli tasarımlara kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunan Parfois’nın bu sezon öne çıkan yıldız parçası ise tüylü ve geniş kesim paltosu. Her dolapta bulunması gereken bu cesur parça dökümlü görünümü hem cool hem rahat hem de tarz bir görünüm vadediyor.

Parfois 2023/24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Parfois sonbahar-kış 23/24 koleksiyonunu değişik kumaşlar ve printler kullanarak tasarladığı elbiseler, etekler, pantolonlar ve üstler ile daha da iddialı hale getiriyor. Geniş paça pantolonlar, dar kesim denim kumaş elbiseler, sahte deri etekler ve bu sezonun modası olan mini etekler Parfois’nın öne çıkardığı tasarımları arasında. Parfois ayrıca sürreal printler ile tasarladığı takım parçalarını da tanıtıyor. Ayakkabı seçenekleri ise bu sezonun trendleri arasında yerini alan fiyonklar ile süslenmiş olarak sivri uçlu, düz modeller halinde sunuluyor.

Aksesuarlara gelince şapkalar, kemerler, anahtarlıklar, gözlükler ve çantalar tüylü kumaş seçenekleri, mor, gri, turuncu ve mavi renkleri ile sunuluyor. Parfois büyük çantalarını naylon ve sahte deri seçenekleri ile tasarlayarak hem rahat hem de tarz görünümler sunuyor. Püskül, fiyonk veya bakır rengi gibi materyal kullanımı ise koleksiyonu daha da dikkat çekici hale getiriyor. Ana renk paleti ile uyumlu, klasik model güneş gözlükleri ise koleksiyonu tamamlar nitelikte.