Olaplex İle Güçlü, Parlak Ve İpeksi Saçlar

Prestij saç bakım kategorisinin lider markası Olaplex, marka elçisi Yasemin Özilhan’ın favori ürünleri N°7 Bonding Oil ve N°3 Hair Perfector ile saçları parlak ve ipeksi bir görünüme kavuşturuyor.

Olaplex İle Güçlü, Parlak Ve İpeksi Saçlar

Olaplex, patentli bağ güçlendirme teknolojisiyle geliştirilen yıldız ürünleri N°7 Bonding Oil ve N°3 Hair Perfector ile marka elçisi Yasemin Özilhan’ın saç bakım rutininin vazgeçilmezi oluyor. 

N°7 Bonding Oil

Besleyici, şekillendirici ve onarıcı N°7 Bonding Oil, saçları yağlandırmadan onarıyor ve yeniliyor. Elektriklenmeyi en aza indirirken ısıya karşı koruyan onarıcı yağ, saç yapısını güçlendirirken canlandırıyor ve parlaklığını geri kazandırıyor. Sağlıklı bir görünüm yaratırken saç dokusunu iyileştirmeyi ihmal etmiyor. 

N°3 Hair Perfector

Olaplex’in en çok satan ürünü N°3 Hair Perfector, boya, ısı ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranan saçlara bakım yapıyor ve kırıkları iyileştiriyor. Zarar görmüş bağları onarırken, saça sağlıklı bir doku ve görünüm kazandırıyor. Şampuan öncesi kullanılan bakım ürünü, saçları canlandırıyor ve güçlendiriyor.