Yeni Yıl Coşkusu Tasarım Parkı’nda!

Tasarım Parkı, yeni yılı muhteşem bir etkinlik olan “yeni yıl pazarı” ile karşılıyor.

Kültür sanat etkinliklerinin vazgeçilmez adresi Tasarım Parkı, keyifli etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Hayata geçirdiği renkli etkinliklerle Kadıköy Moda Yoğurtçu Parkı’na yeni bir soluk getiren Tasarım Parkı, yılı yeni yıl pazarının ikincisi ile kapatmaya hazırlanıyor.

İlkini 23-24 Aralık tarihlerinde gerçekleştirerek el yapımı, özel tasarıma sahip markalar ve ürünleri yeni yıl pazarında ziyaretçileriyle buluşturan Tasarım Parkı, yeni yıla neşe ve coşkuyla giriyor. Tasarım Parkı’nın bahçesinde kurulan özel yeni yıl pazarı büyük ilgi ile karşılanırken ziyaretçilere keyifli bir alışveriş deneyimi de yaşatıyor. Butik ve çok özek markaların katılımıyla gerçekleşen yeni yıl pazarı, sevdikleri için özel bir yılbaşı hediyesi arayışında olanlar için benzersiz seçenekler sunuyor.

Yeni Yıl Pazarında Sanat, Eğlence Ve Keyif Dolu Etkinlikler Sizi Bekliyor!

Tasarım Parkı’nın bahçesinde yer alan yeni yıl pazarında, 7’den 77’ye herkese hitap eden sanat ve yaratıcılık dolu etkinlikler de ziyaretçilerini bekliyor. Yoğun ilgi gören ve ziyaretçi akınına uğrayan Tasarım Parkı yeni yıl pazarı, yoğun istek üzerine 30 Aralık Cumartesi günü bir kez daha kuruluyor. Tasarım Parkı’nda gerçekleşen yeni yıl pazarı etkinliğinden elde edilen gelirin bir bölümü ile ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.