Vakko L’Atelier Nişantaşı Yeni Yılı Özel Bir Menü Eşliğinde Karşılıyor

Vakko şıklığını eşsiz lezzetler ile buluşturan Vakko L’Atelier, Nişantaşı lokasyonunda yeni yıl kutlamalarına özel olarak hazırladığı menü ile misafirlerini ağırlıyor. 

Misafirlerini kusursuz bir hizmet anlayışıyla ağırlayan; moda, kültür sanat ve sosyal yaşamın kalbi Nişantaşı’nda yer alan Vakko L’Atelier, yeni yıla özel hazırladığı menü ile Vakko dostlarını ağırlamaya hazırlanıyor. Vakko şıklığı ile hazırlanan Yeni Yıl menüsünde, her biri özenle tabaklanmış Fransız lezzetlerinin hakim olduğu lezzetler bulunuyor. 

Vakko zarafetiyle sunulan özel menü yeni yıl kutlamalarına ayrıcalık ve lezzet katıyor. Yeni yıl ve kış mevsiminin ruhunu yansıtan Zencefilli Balkabağı ÇorbasıFüme Somonlu Salade Vakko, şık sunumuyla Burrata aux Tomates Cerises gibi lezzetlerle başlayan menü içerisinde; ana yemekte özel kemik suyu ile marine edilmiş Fırında Hindi ya da soya soslu marine edilmiş Bonfile yer alıyor. Zengin şarküteri sunumunun eşlik ettiği menüde, Les Petit Fours lezzetleri ise yemeği tatlandırıyor. Yemeğe eşlik eden özel içecekler ise yeni yılı keyifle kutlamanız için sunuluyor. 

Yeni yılı Vakko şıklığı ile karşılamak ve bu özel menüyü deneyimlemek isteyenler  0212 705 2925 numaralı hattan rezervasyon yaptırabiliyor.