Yaz Sonrası Ciltte Oluşan Lekelere Özel Çözümler

Her bir ürününü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, cilt lekelerine karşı özel çözümler sunuyor. COSMED; vitamin C serum, leke bakım kremi ve sülfür maske ile yaz sonrası cildi lekelerden arındıran kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED, cildinizi koruma altına almaya devam ediyor.

Yazın bol miktarda güneşe maruz kalan cildimizde, güneşin zararlı etkilerinin neden olduğu lekeler oluşabiliyor. Bu lekelerden korunmak için uzun dönemli ve etkin içeriklerle desteklenen bir cilt bakım rutini oluşturulması gerekli. Cilt bakımındaki en önemli noktalardan biri de birbiriyle uyumlu ürünlerle cildi korumak.

Sağlıklı ve parlak bir cilt

Sabahları güneş kremi altına uygulayabileceğiniz “Brightening Vitamin C Serum”, formülünde yer alan patentli içeriği ile aydınlatıcı bir etki sunarken, ciltle emilimi ve uyumu yüksek, oksitlenme yapmayan C vitamini formu ile antioksidan etki göstererek lekeler üzerinde çalışıyor. Ürün, içerdiği beyaz dut özüyle leke ve ton eşitsizliğine neden olan mekanizmalara etki ederek, parlak bir cilt görünümü sağlıyor.

Dört mevsim kullanılabiliyor

Sabah ve akşam rutinlerinizde serumlara ek olarak nemlendirici adımında soyucu asit içermeyen “All In One Discoloration Blend” kullanılabilir. Tone-up ve aydınlık etkisi ile cildin bariyerini güçlendiren çok yönlü leke bakım kremi, dört mevsim leke tedavisinde kullanıma uygun.

Siyah nokta ve aknelere son

Cildinizin durumuna göre haftada bir veya iki haftada bir uygulayabileceğiniz Skinologist serisinden “Salicylic Sülfür Mask”, içerdiği bentonit ve kaolin killeri ile cildin üzerinde oluşan fazla sebumu emiyor. Ürün, içerdiği salisilik asit ile de siyah nokta ve akne görünümünü azaltıyor.