Yaz Aylarına Damga Vurmaya Hazırlanan 5 TikTok Moda Trendi!

Alışveriş yapma eğilimimizin en üst noktaya çıktığı, birbirinden renkli ve hareketli parçaların reyonlarda yer aldığı yaz mevsimine hızlı bir giriş yapıyoruz. Yaz boyunca bağımlısı olacağınız 5 TikTok moda trendini öğrenmeye hazır olun!

@alix_earle

Çiçekli mini elbiseler, yırtık denim şortlar, tül croplar… Birbiriyle yarışan favoriniz olabilecek parçaları satın almak için fazla aceleci davranmamanız gerektiğini TikTok trendleri aracılığıyla sizlere hatırlatmak istiyoruz.

İşte TikTok platformunda binlerce izlenen 5 moda trendi!

Crop Gömlek

@carolinehxr Wish I knew this hack earlier! Love the extra cropped shirt look🤍 #fashionhack#tiktokfashion ♬ Moonlight – Sped Up – Kali Uchis

Mevsimin popüler tercihlerinden olan gömlekleri ‘Crop Gömlek’ şeklinde yorumlayan It-girl, bunun için ihtiyacınızın olan tek şeyin sevdiğiniz düğmeli bir parça olduğunun altını çiziyor.

Sadece yakası düğmeli olacak şekilde favori parçanızı giyin. Üçüncü ve dördüncü düğmenizi yakanın arkasına alarak ilikleyin ve yakanın düğmelerini açın. Ta Da! Crop gömleğiniz kullanıma hazır!

Sırt Dekolteli Atlet

@carolinafreixa Had to try this one! Another DIY tank top hack! #diy #tanktophack #fashionhack #tutorial ♬ WHOLE LOTTA MONEY – BIA

Yeterince sırt dekolteli parçanız yok mu? Dert etmeyin ve favori ip askılı parçanızı artık yepyeni bir sırt dekolteli atlet olarak taşımaya hazır olun.

Üstü giymeden önce hazırladığınız ipi atletin askılarından geçirin. Başınızı ip ve atlet arasındaki boşluğa sokun ve ipin uçlarını atletin yanlarından geçirin. İpin iki ucunu birbirine çekmek için geri kalanını arkanızdan bağlayın.

Ayarlanabilir Bikini Üstü

@julia.hsiao How to make your bikini top adjustable @Revolve #bikinihack #fashionhacks #stylehacks #howtotiebikini #revolveme #revolvesummer ♬ original sound – Leah😋

Mağazalarda ayarlanabilir bikini üstü bulmak her ne kadar zor olsa da bunu halihazırda bulunan bikini üstünüze uygulamanız da o kadar kolay.

Öncelikle bikini üstünün her iki üst ipine de birer ilmek yapın. İpleri her iki taraftaki zıt ilmeklerden birlikte çekin ve bağlayın.

Büyük Çiçekli Topuklular

@laurenwolfe SO CUTE. You can also also put the flowers in your hair, bikinis, purses, options are endless #amazonfashion #amazonfashionfinds #diyfashionhacks #fashionhacks #flowerheels ♬ Moonlight – Sped Up – Kali Uchis

Tiktok’ta viral olan büyük çiçekli topuklular için binlerce lira ödemek istemiyorsanız evinizde bulunan ipli ayakkabılarınıza yapay çiçekler ekleyerek bu görünümü evde kendiniz elde edebilirsiniz.

Dolabınızda bulunan minimum çift bantlı olan topuklu veya sandaletlerinizi alın. Sonraki adım tamamen yaratıcılığınıza kalmış. Sağlam bir yapıştırıcı yardımı ile ayakkabılarınızı çiçek bahçesine çevirebilir tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Maxi Elbiseden Mini Elbiseye

@callmediami Fashion hack to turn a maxi dress into a short dress easily. Save for later 🥰 #fashionhacksforgirl #fashionhackstutorial #fashionhack #fashionhackswithme ♬ Barça – .

Favori maxi elbisenizin mini versiyonunu satın almadan önce değerlendirmeniz gereken tek şey bunu evde tek başınıza yapıp yapamayacağınızdır. Yalnızca iki basit adımda favori maxi elbiseniz yeni seksi mini elbisenize dönüşebilir.

Maxi elbisenizi giyin ve kumaşı göğsünüzün alt kısmına kadar tam ortadan olacak şekilde çekin. Alt kısmında fırfır görüntüsü elde etmek için alttan biraz dışarı çekerken fazla kumaşı içe kıvırın. Elbise size güven vermiyorsa bu güveni kullanacağınız çengelli iğneyle sağlayabilirsiniz.