Yataş Mini’den Miniklere Özel Rengarenk Bir Dünya

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yenilikçi teknolojiler denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding’in bebeklere özel koleksiyonu Yataş Mini, %100 pamuktan üretilen rengarenk nevresim takımları ve bebeklerin hassas cildine uygun sıcacık yorganlarla “Minikler sağlıkla uyusun, büyüsün” diyor.

Yataş Mini’den Miniklere Özel Rengarenk Bir Dünya

Yataş Bedding’in sunduğu miniklerin omurga gelişimini destekleyen, hassas ciltlerine uygun, kaliteli malzemelerle hazırlanan Türkiye’nin en geniş bebek ve çocuk uyku koleksiyonuna sahip Yataş Mini, bebeği için en iyisini isteyen ebeveynlerin tercihi oluyor. Yataş Mini, yataklardan battaniyeye, müslin bezlerden %100 pamuk nevresim takımlarına, bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm uyku ürünlerini içeriyor.

Yataş Mini, battaniyeli çarşaf setleri, birbirinden güzel desenleri ve canlı renkleriyle göz alıyor. Çocukların hassas ciltlerine uygun olarak %100 pamuktan üretilen battaniyeli çarşaf seti, wellsoft battaniyesinin yumuşacık dokusu ile ideal uyku sıcaklığı sunarken, lastikli çarşafı ile pratik kullanım avantajı sağlıyor. Sette bulunan volanlı yastık çok şık görünüyor. Busy Truck, Dinno, Minthe, Rabit, Wonderland ve Rainbow Battaniyeli Çarşaf Setleri, miniklerin dünyasını güzelleştiriyor. Tek kişilik ölçülere sahip Battaniyeli Çarşaf Setleri, 3 yaş üstü (beşik hariç) çocuklar için kullanılabiliyor.

Soğuk akşamlarda bebekler sıcacık uyusun diye hazırlanan Yataş Mini yorgan koleksiyonunda yer alan Milky Yorgan, %100 pamuk dolgusu ve süt liflerinden yapılmış doğal Milky kumaşıyla bebeklere sağlıklı ve konforlu bir uyku vadediyor, bebeklerin cildine nefes aldıran yumuşak dokusuyla fark yaratıyor. Hassas ciltlerine uygun Milky Yorgan, sütün proteini ile cildin nem içeriğini muhafaza ederek cildi yumuşak ve pürüzsüz tutmaya yardımcı oluyor.

Yataş Mini’den Miniklere Özel Rengarenk Bir Dünya

Bambu Bebek Yorgan, özel Sanitized® teknolojili kumaşı sayesinde bebeğinizin hassas cildinde oluşabilecek alerjik reaksiyonları azaltırken kötü koku oluşumunu da engellemeye yardımcı oluyor. Nemi emerek ve hızla kuruyarak bedenin nefes almasına yardımcı olan bambu karışımlı dolgusu sayesinde bebeğinizin uyku konforunuzu artırıyor.

Dacron 95 Bebek Yorgan, 95 C’de yıkanabildiği için ekstra hijyen ve rahat kullanım sağlıyor.  Dacron Hollofil Allerban Bebek Yorgan ise Allerban teknolojisi sayesinde toz akarı, bakteri, mantar gibi organizmaların çoğalmasını önlemeye yardımcı oluyor. Her iki yorgan da nefes alan yapıya sahip pamuklu kumaşı ve delikli elyaf sayesinde terletme yapmıyor, TOG* değerine göre dört mevsim kullanılabiliyor.

Woolmark® sertifikalı, yıkanabilir özel yün dolguya sahip Superwashed Bebek Yün Yorgan hafifliği, sıcaklığı ve yıkanabilir özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Geleneksel yünlere göre koku yapmıyor, doğal ısı yalıtımı sağlıyor. Terletme yapmayan %100 pamuk kumaşa sahip Superwashed Bebek Yün Yorgan, bebeğinizi kışın ılık, yazın serin tutuyor.

Yataş Mini koleksiyonuna Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinden de ulaşılabiliyor.