Penhaligon’s Yeni Yıl Özel Setleriyle Kendinizi Şımartın

İngiliz kraliyet ailesinin seçkin parfüm markası Penhaligon’s, büyüleyici kokuları ve lüks mumlarından oluşan yılbaşı setleri ile yeni yıl yaklaşırken sevdikleriniz için şık hediye alternatifleri sunuyor.

Penhaligon’s Yeni Yıl Özel Setleriyle Kendinizi Şımartın

Penhaligon’s Christmas Scent Library

Farklı karakterler ve hikayelerden ilham alan Portraits serisini ve farklı parfümlerini Christmas Scent Library setiyle bir araya getiren Penhaligon’s, ikonik kokuları ve yeni yıl ruhunu yansıtan ambalaj tasarımı ile büyülemeye devam ediyor. Yeni yıla özel seri; Luna, Empressa, Endymion Concentre, Halfeti, The Favourite, The Coveted Duchess Rose, The Tragedy Of Lord George, Cairo, Changing Constance, The Blazing Mr Sam olmak üzere birbirinden farklı notalara sahip 10 kokunun 2ml’lik boylarından oluşuyor.

Penhaligon’s Mini Her

Penhaligon’s Yeni Yıl Özel Setleriyle Kendinizi Şımartın

Penhaligon’s, yeni yıl ruhunu kadınlar için özel olarak hazırladığı Mini Her seti ile yaşatıyor. Kadınsı ve çekici The Favourite; gül bahçelerinden ilham alan romantik Elisabethan Rose; imza koku arayan kadınlar için seksi, sofistike ve farklı Luna’nın yanı sıra Trade Routes koleksiyonuna ait Empressa ve Halfeti, Mini Her setinde buluşuyor. Penhaligon’s’ın beş farklı ikonik parfümü minyatür boylarıyla bu sette yer alıyor.

Penhaligon’s Mini Him

Penhaligon’s Yeni Yıl Özel Setleriyle Kendinizi Şımartın

Erkeklere özel farklı notalara sahip parfümlerini Mini Him seti ile buluşturan Penhaligon’s, beş farklı parfümü minyatür boylarıyla sunuyor. Signature koleksiyonuna ait Blenheim Bouquet, aromatik ferah kokusuyla rahatlatan Endymion Concentre, London Dry Gin’den ilham alan Juniper Sling ve unisex koku olan Halfeti’den oluşan set, taze, ferah ve kusursuz kokularıyla yeni yılı karşılıyor. 

Penhaligon’s Mini Home

İkonik kokularını lüks mumlarla evlere taşıyan Penhaligon’s, Mini Home setiyle yeni yılda sofistike bir atmosfer yaratıyor. Tatlı meyve ve çiçek notalarıyla Roanoke Ivy, sizi yemyeşil bahçelerde gezintiye çıkarırken, ahşap duvarları, deri koltukları ve odun ateşini anımsatan Maduro Leaf, sıcak ve rahatlatıcı kokusuyla baş döndürüyor. Sümbülteber, beyaz çiçekler ve baharatları buluşturan Comoros Pearl ise duyuları harekete geçirirken yeni yılda evinizin de en az sizin kadar güzel kokmasını sağlıyor.