Yaşam alanlarınıza sihirli dokunuşlar

Türkiye’nin en büyük dekorasyon ve tasarım merkezi Skyland HOM içinde açılan INTERIA Interior Design Store; Vitra, Villeroy&Boch, Qua, Geberit, Grohe, Duravit, Kitchenaid, Smeg, Miele, Leggno, Mackenzie, Lineadecor, Bauformat, Kale Çelik Kapı, Teka, Electrolux, Dualit gibi dekorasyon ve mimaride öncü markaları ve başka yerde bulamayacağınız en özel koleksiyonlarını aynı çatı altında topluyor.

Zemin ve duvar kaplamalarından mimari malzemelere, mutfak ve banyo ürünlerinden ev aksesuarlarına geniş bir seçki sunan INTERIA, yepyeni bir mağazacılık anlayışıyla yaratıldı.
2 kata yayılan toplam 4500 metrekarelik bir alanda sektörün profesyonelleri, iç mimarlar, mimarlar, dekoratörler ve dekorasyon meraklıları için 7 metre tavan yüksekliğine sahip sıra dışı bir konseptle yaratılan INTERIA’da her marka için ayrı tasarlanmış açık sunum alanları bulunuyor. Salon, mutfak, banyo gibi evinizin her alanına dokunan dekorasyon ürününden iş yerinde veya 5 yıldızlı bir otel projesinde iç mimariyle ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm malzeme ve ürünleri geniş bir yelpazede sunan Interia, zengin ürün karması ile ihtiyacınız olan her şeyi aynı çatı altında bulma kolaylığı sağlıyor.

Mimarlarınızla birlikte projenizin detayları üzerinde rahatça çalışıp üretebilmeniz için tasarlanmış keyifli bir kafe alanına da sahip olan INTERIA, yıl içinde düzenlenecek özel sergilemeler, buluşma ve sohbet etkinlikleriyle de sektöre yeni bir vizyon kazandırmayı hedefliyor.

Zevkinize, bütçenize ve proje kapsamına göre uygun çözümler sunan İnteria, dilerseniz iç mimar seçiminde destek alabileceğiniz özel bir hizmeti de ücretsiz olarak sunuyor.
Siz de hemen İnteria’ya gelin, iç mimari ve dekorasyon dünyasındaki son trendlerin, yepyeni ürün ve teknolojilerin ilham veren ortamında, size en yakışan mekanı oluşturmanın keyfini yaşayın.