Welder Diamond: Cesaret ve İhtişamın Zamanı

Cesur tasarımlarını keskin çizgileri ile saat sektörüne aktaran Welder Watch; imza özelliği fotokromik camı ve ters yöndeki kurma kollarının yanı sıra ihtişamlı tasarımı ile Saat&Saat’te.

Welder Diamond: Cesaret ve İhtişamın Zamanı

Yeni materyal ve formlarla deney yapmayı seven Welder, birbirinden lüks ve iddialı modelleriyle “pırlantalı saat” kavramını yeniden yorumluyor. Pırlantayı geleneksel kullanımından çıkarıp, Welder’in cesur dünyasındaki renkli fotokromik camı ile bir araya getiriyor. 

İtalyan tasarımı marka, Diamond serisi modellerinde de cesur detayları ile ön planda. Welder’in bütün saatlerinin kadranında yer alan “since 2075” ibaresindeki gibi, markanın fütüristik tasarımları saat sektöründe geleneksel bir öğe olan pırlanta ile buluşuyor.

İhtişamlı tasarımları ile saat tutkunlarının yeni favorisi olan Welder’in bu serisi, pırlanta ile süslenmiş bezel detayları ve 72 adet sertifikalı pırlantası ile kendini özel hissetmek isteyenlerin yeni stil tamamlayıcılarından oluyor.

Sedefli kadran seçeneği ile seriye değer katan ve iki farklı renk seçeneğiyle sunulan Diamond Serisi, 38mm kasa çapıyla, altın ve gümüş opsiyonlarına sahip.

 Herkes biraz ayrıcalığı hak eder, özel hissetmeye cesaret et. #WhenYouDare