Studio Lunår İmzalı, Sıcacık Hissettiren Dokuları Keşfedin

Sıcacık ve yumuşacık hissettiren teddy kumaşla hayat bulan feminen formlara sahip bir koleksiyona imzasını atan Studio Lunår, hem içinde bulunduğu mekâna ışık tutan hem de konforlu hissettiren özel bir koleksiyon hazırlamış.

Studio Lunår İmzalı, Sıcacık Hissettiren Dokuları Keşfedin

Studio Lunår, sıcak dokulu tasarımlarıyla yaşam alanlarının samimiyetini yükseltiyor. Koç Üniversitesi’nde aldığı işletme eğitiminin ardından master eğitimini de Viyana’da Uluslararası Yönetim dalında tamamladıktan sonra bu alanlarda yıllarca Türkiye’de ve İtalya’da çalışan Melike Mirza, İtalya’da yaşadığı dönemde tasarım üzerine dersler almaya başlamış. Mirza’nın hayallerini gerçeğe dönüştüren Studio Lunår, “güzeli görme” arzusuna kapılarak mesleki açıdan radikal bir değişiklik yapmak istemiş. Doğadaki, binalardaki, odalardaki ve en çok da kendi içimizdeki güzellikleri görebilmenin ne kadar büyük bir mutluluk kaynağı olduğu hissinin heyecanıyla Studio Lunår markasını yaratan girişimci Melike Mirza, güzelliklerin farkına varmak ve onları keşfedilmek için Wavy Mirror koleksiyonunu hazırlamış.

“Ben kendimi bildim bileli aynaları çok sever, mutlu olduğumda, hüzünlendiğimde ve hatta ağladığımda bile etrafımda bir ayna ararım. Kendimi, o ani, o ifadeyi görebilmek için. Ev dekorasyon ürünleri içeren Studio Lunår’a aynalardan oluşan bir koleksiyon ile başlangıç yapma arzusu da buradan geliyor. Hem içerisinde bulunduğu odayı güzelleştirmek hem de her kendimize baktığımızda bir bütün olarak kendimizi güzel hissedebilmek dileği çıkış noktam oldu.” Sözleriyle ilk koleksiyonuna değinen markanın kurucusu, kızı Luna’dan ilham alarak markasının hikayesini yaratmış.

Kendine has bir karakteri olan tasarımların hepsinin ortak noktası, kullanıcılarını eşsiz ve konforlu hissettirmek. Önümüzdeki günlerde teddy kumaşın ferforjeyle buluştuğu tabureler, Wavy yatak başlıkları gibi tasarımları içeren yeni koleksiyonları duyurmaya hazırlanan Melike Mirza, gösterişten uzak, doğallıktan yana ahşap mobilyalarla birleşerek fonksiyonelliğin ön planda olduğu tasarımlarında, gözü yormayan, sıcak ve cosy detaylar ile ön plana çıkıyor.