Watsons’ta Güzellik ve Bakım Bir Arada!

Watsons, Banila.Co ve Deborah Milano ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Watsons’ın günlük ihtiyaçlarınıza yönelik bakım ürünleri, Banila.Co’nun Clean It Zero cilt bakım serisi ve Deborah Milano’nun “Like A Pro Maskarası” ile makyaj ve güzellik rutininizi yenileyin! Banila.Co’nun zengin içerikli makyaj temizleme balmı, Watsons’ın gün boyu ferahlık sağlayan okyanus özlü duş jeli, saçlarınıza dolgunluk katan kuru şampuanı, pudrasız ve pudralı deodorantları ile kusursuz bir bakımın keyfini çıkarın!

Watsons Kuru Şampuan Fresh 200 Ml / 59,95 TL

Watsons Kuru Şampuan Fresh ile tazelenmiş saçlara sahip olun! Watsons Kuru Şampuan Fresh, duş almaya vakit bulunamayan zamanlarda saça sıkıldığı andan itibaren etkileyici kokusuyla saçlarınızı taze bir görünüme kavuşturmaya destek olur. Kısa sürede saçlarınızda duş etkisini hissetmenizi sağlar.

Watsons Kremsi Duş Jeli Okyanus 1000 ml / 54,95 TL

Watsons Kremsi Duş Jeli Okyanus’un okyanus özlü içeriği sayesinde duşta ferahlığın zirvesine ulaşın! Okyanus özünün ferahlatıcı etkisiyle dingin bir enerji yayan Watsons Kremsi Duş Jeli, kullanışlı kapak tasarımı ve ekonomik boyutu ile uzun ve tasarruflu bir kullanım sağlar. 

Watsons Ocean Comfort Deodorant Sprey 150 ml / 54,95

Watsons Ocean Comfort Pudrasız Deodorant Sprey’in hafif yapısı ve kalıcı etkisiyle gün boyu ferahlığı teninizde hissedin! Okyanus kokusu ve pudrasız formülü sayesinde günlük kullanımda kıyafetlerde iz bırakmayan Watsons Ocean Comfort Pudrasız Deodorant Sprey, pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya destek olurken yeni ambalajıyla konforlu bir kullanım sağlar.

Watsons Shower Fresh Pudralı Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Watsons Shower Fresh Pudralı Deodorant’ın, doğadan gelen eşsiz çiçek kokularının verdiği ferahlık hissiyle gün boyu duştan yeni çıkmış etkisi! Günlük kullanıma uygun Watsons Shower Fresh Pudralı Deodorant, pudralı yapısı ve nemlendirici özelliği sayesinde cildin kurumasını engellemeye ve gün boyu nemli kalmasına destek olur.

Banila.Co Clean It Zero Balm Original 100 ml / 599,90 TL

Banila.Co Clean It Zero Balm Original ile kusursuz makyaj temizliği! Banila.Co Clean It Zero Balm Original, içerdiği C vitamini, E vitamini ve zengin yağlar sayesinde en inatçı makyajı bile nazik ve hızlı bir şekilde çıkarmaya yardımcı olur. Banila.Co Clean It Zero Balm Original sadece ciltteki sebumu, makyajı, SPF’i temizlemekle kalmaz aynı zamanda içeriğindeki bambu ile cildi nemlendirerek etkili bir bakım sağlamaya destek olur. Ayrıca, Banila.Co Clean It Zero Balm Original paraben, sülfat, ftalat, polietilen, mineral yağ, alkol ve yapay renklendirici içermez.

Deborah Milano Like A Pro Maskara/ 199,90 TL

Deborah Milano Like A Pro Maskara’nın yenilikçi özel fırçası ile kirpiklerinize profesyonel bir dokunuş yapın! Özel tasarlanmış spiral fırça formu sayesinde kirpik diplerine kadar ulaşır ve topaklanmayan bir uygulama sağlar. Kirpiklerinize ekstra hacim ve uzunluk kazandırmaya yardımcı olan Deborah Milano Like A Pro Maskara ile etkileyici bakışlara sahip olun!