Watsons Ormanlardaki Dostlarımızı 1 Ton Mamayla Besledi!

Watsons Türkiye çalışanları, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde HAYTAP iş birliğiyle İstanbul Reşadiye Ormanı’ndaki patili dostlarımızı yalnız bırakmayarak 1 ton mamayla besledi.

2019 yılından bu yana Çevresel Sürdürülebilirlik kapsamında yürüttüğü Pati Dostu Watsons projesiyle patili dostlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmeyi hedefleyen Watsons Türkiye, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü’nde de ormanlarda beslenme zorluğu yaşayan patili dostlarımızı unutmadı.


#WatsonsİyilikHareketi Pati Dostu Watsons İle Hayvan Sevgisini Büyütmeye Çağırıyor diyerek Haytap iş birliği ile sokaklardaki patili dostlarımıza her yıl mama desteği sağlayan Watsons, bu yıl da geleneğini sürdürdü.

HAYTAP iş birliğiyle Çekmeköy Reşadiye Ormanı’nda gerçekleştirilen sokak hayvanlarını besleme etkinliğine 40’tan fazla Watsons Türkiye çalışanı gönüllü olarak katılım sağladı ve gün boyunca Reşadiye Ormanı ve civarındaki sahipsiz sokak hayvanlarını besledi. Proje kapsamında sokak hayvanlarının yalnızca yılda bir defa değil tüm yıl boyunca düzenli beslenmesi felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Watsons Türkiye, mağazalarında da patili dostları kucaklıyor.