Koton, Patili dostlarımıza Göz Kulak Oldu!

Koton, Love Koleksiyonu ile sokak hayvanlarına mama, tedavi ve barınma desteği sağlamaya devam ediyor. Koton 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde sokaktaki can dostlarımıza ulaştırmak üzere mağaza ziyaretçilerine mama hediye etti. Deprem bölgelerinden kurtarılan patili dostlarımızın bulunduğu barınaklara mama dağıtımı yaptı. Ayrıca kurtarılan patili canların sahiplenmelerini sağlamak adına sosyal medya hesaplarında duyurularına devam etti. Bana Göz Kulak Ol Derneği ana sponsoru olan Koton, derneğin bu anlamlı günde lansmanını yaptığı farkındalık filmiyle de sokak hayvanlarını sahiplenmeye çağrı yaptı.

Koton Yaşama Saygı anlayışıyla dünyamıza, toplumumuza, insana ve işimize saygı diyerek farklı alanlarda sürdürülebilir projeler hayata geçiriyor. Bu projelerden biri olarak oyuncu Özge Özder’in kurucusu olduğu Bana Göz Kulak Ol Derneği iş birliği ile sokak hayvanlarının beslenme, barınma ve tedavi ihtiyaçlarına destek olmayı hedefliyor. Koton Love Koleksiyonu sokaktaki can dostlarımızın yaşam koşullarını iyileştirebilmek için sürdürülebilir kaynak sağlıyor.

Koton Love koleksiyonu hayvan figür ve desenli tasarımlarla sokakta yaşayan patili dostlarımıza destek olmak isteyen hayvan severlerin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda her sezon kadın, erkek, kız ve erkek çocuk ürünlerinin yanı sıra kedi ve köpekler için sweatshirt tasarımları da yer alıyor. Koton Love Koleksiyonu’na seçili Koton mağazaları ve koton.com’da satışa sunuluyor.