W Collection, Maceracı Seyahat Ruhunu İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonuna Taşıyor

W Collection yeni sezon için hazırladığı İlkbahar Yaz 2023 Erkek Koleksiyonunda doğaya gerçekleşen yolculuktan esinleniyor. Doğada yürüyüşe çıkmak, yeni maceralara atılmak bu sene erkek koleksiyonunun tasarımında ilham alınan temalar arasında yer alıyor.

Koleksiyon ince takımlar, blazerler ve muhteşem İtalyan kumaşları ile rafine şıklığı baştan tasarlarken, yumuşak ve hafif yapısıyla ise konfor ve rahatlığı buluşturarak yeni bir stil sunuyor. Günün her anına uygun tasarımlar ile iş hayatında çalışan profesyonellerin uzun toplantılarının ardından kişisel hayatlarında da kendilerini şık ve iyi hissetmelerini sağlıyor. Hafif, lüks ve rahat parçalardan oluşan koleksiyonda taş grisi, çöl temalı renkler, deniz mavisi, doğal yeşil gibi kaynağını doğadan alan çekici renk temaları ön plana çıkıyor. geniş bir yelpaze sunuyor.

W Collection’ın İlkbahar Yaz 2023 Erkek Koleksiyonunda en dikkat çeken noktalardan biri ise yeni yumuşak görünüme sahip takımlar. Bu sezon farklı olarak W Collection, sofistike takımlara yeni bir yorum getirerek kişiye özel rahat parçalar, konforlu kumaşlar ve “seyahat giyimi” temasını destekleyen parçalarla beğeni kazanıyor.