Yeni Nuxe Sun Koleksiyonu

Temiz formüller ve eko-tasarımlı yeni ambalajlarıyla gezegene ve okyanuslara her zamankinden daha fazla saygı duyan Yeni NUXE Sun koleksiyonunu keşfedin.

NUXE SUN AİLESİ

NUXE Sun koleksiyonu, deniz eko-sistemi için toksik olmadığı test edilmiş temiz formülleri ve eko-tasarımlı yeni ambalajlarıyla gezegene ve okyanuslara her zamankinden daha fazla saygı duyuyor. Bu şaşırtıcı doku ve koruma yelpazesine şimdi 1 yeni ürün daha eklendi: Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 30.

NUXE SUN AİLESİNİN YENİLENEN ÜRÜNLERİ

  1. Yeni Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 30: NUXE Sun, farklı dokulara sahip güneş bakım ürünlerini seven herkes için Delicious Sun Spray SPF30’u sunuyor. Karşı konulmaz derecede hafif, yapışkan olmayan dokusuyla ciltte beyaz bir iz bırakmaz ve hızla emilir. Özel patentli sistemi geniş̧ spektrumlu UVA/UVB koruması sağlar. Formülü, cildi erken yaşlanmaya karşı korumak için doğal kaynaklı bir anti-oksidan kompleksi ve Keçiboynuzu Tozu ile zenginleştirilmiştir.
  2. Yeni Formül Yeni Ambalaj ile Güneş Sonrası Şampuan: Yeni ferahlatıcı formülü, cildi ve saçı nemlendirmek ve yumuşatmak için nazik bir bitki bazını Organik Hindistan Cevizi Yağı ile birleştirir. UV güneş̧ kremleri, tuz, klor ve kum her akşam nefis kokulu köpüğün altında kaybolur. “İnce” kapaklı yeni eko-tasarımlı tüpü artık daha hafif: -%25 plastik*!
  3. Yeni Formül Yeni Ambalaj ile Güneş Sonrası Bakım Kremi Yüz & Vücut: Yazın olmazsa olmazı olan Nuxe Sun Güneş Sonrası Bakım Kremi, Aloe Vera da dahil daha fazla doğal kaynaklı içerik içeren yeni bir formül ile geri döndü. Sonuç: daha fazla nemlendirme etkisi (24 saate kadar nemlendirme etkisi!) ve Keçiboynuzu tozu sayesinde bronzluğun etkisini +2 haftaya kadar uzatır. Aşırı ısınmış cilt onarılır ve yatıştırılır.

Nuxe Sun Organik UVA/UVB Güneş Koruması İçeren Temiz Formüller

NUXE’ün çevreye karşı olan taahhütlerine göre, güneş koruma ürünlerimiz doğallık, etkinlik, duyusallık ve çevresel ayak izi arasında en iyi dengeyi sağlamak için tasarlanmış sürekli iyileştirme yaklaşımının bir parçası olarak geliştirilir ve güvenlikten ödün verilmez. Tatlı Portakal, Tiare ve Vanilya’nın büyüleyici kokusu ile büyüleyici derecede duyusal dokular sayesinde kendine özgü NUXE keyfi! Nuxe Sun deniz ekosistemini koruyan ve toksik olmayan formülleri sayesinde suya dayanıklıdır, bu da yüzerken güneş kremlerinin suda dağılmasını azaltır.

NUXE Okyanusları Koruyor

NUXE, okyanus ve denizlerdeki kirliliğin üstesinden gelmeye yardımcı olmak için denizlerden ve sahillerden atık toplayan ve plastik kirliliğinin kaynaklarını tespit etmeye yardımcı olan Oceanoplastic ile birlikte harekete geçerek Fransız Batı Hint Adaları’ndaki atık toplama kampanyalarına katılarak Avrupa’daki tüm bu projelerde Ocenoplastic’i destekliyor.