Vichy İle Yeni Yıla Daha Genç Bir Görünümle Giriş Yapın

Cilt bakımında derin kırışıklık, koyu leke ve kırışıklık karşıtı etki bekleyenler, Dünyada 50.000 dermatolog tarafından önerilen marka* Vichy ’nin Liftactiv serisini tercih ediyor. Liftactiv, yaşlanma karşıtı rutinleri ile kadınlara yeni yılda sağlıklı görünen bir cilt sunuyor. 

Vichy İle Yeni Yıla Daha Genç Bir Görünümle Giriş Yapın

Yeni yıl için geri sayıma başladığımız bugünlerde daha sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenler için yaşlanma karşıtı ürünler, cilt bakımının başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Vichy, aktif dermatolojik içeriklerden oluşan güçlü formülleriyle cilt bakımında yeni yıla dair trendleri belirliyor.

Vichy’nin uzman formülleri eşliğinde, yeni yılda ciltte güçlü yaşlanma karşıtı etki

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum 

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum 1 ayda koyu leke görünümünde azalma sağlıyor ve cilt tonunu eşitliyor. B3 leke karşıtı serumu deneyenlerin %78’inde daha eşit cilt tonu görüldüğü, klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’un glikolik asit ve peeling kompleksi içeren formülü cilde daha eşit ve aydınlık bir görünüm verirkenniasinamid içeren formülü koyu lekelerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı oluyor. Ciltte hızla emilen hafif ve yağsız bir dokuya sahip ürün, kırışıklık görünümünü azaltmaya yardım ediyor. 

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’u sabah ve akşam temiz ve kuru bir yüze birkaç damla uygulayabilirsiniz. Hassas damlalığı sayesinde kullanmak istediğiniz miktarı lokal olarak ayarlayabilir veya tüm yüzünüze uygulayarak cildinize ışıltı ve pürüzsüzlük kazandırabilirsiniz. Rutinin devamında Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem ve gündüz rutininde serum ve nemlendirici sonrası UV Age Daily SPF50+ güneş koruyucu kullanımı ile yaşlanma ve leke karşıtı rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem

Vichy İle Yeni Yıla Daha Genç Bir Görünümle Giriş Yapın

Ciltte kolajen kaybı 25 yaşından itibaren başlıyor. Liftactiv Collagen Specialist Krem, ciltteki kolajen kaybı sebebiyle oluşan yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Liftactiv Collagen Specialist Krem, 3 kat daha fazla kolajen üretimi için 3 kat daha fazla pro-kolajen peptit ile konsantre edildi. Kremin içeriğindeki pro-collagen peptitler, cilteki kolajen üretimini artırmaya yardımcı olurken Cg vitamini, niasinamid ve Vichy Volkanik Suyu içeren formülü kırışıklıkların görünümünü azaltıyor, cilt tonunu eşitliyor. Cilt daha elastik ve anında daha pürüzsüz hissediyor. Liftactiv Collagen Specialist Krem’i deneyenlerin %96’sında kırışıklık görünümünde azalma görüldüğü klinik çalışmalarla kanıtlandı. Hipoalerjenik formüle sahip krem, 4 saatte daha sıkı bir cilt görünümü sağlıyor. 

Hızlı emilen, yapışkan ve yağlı his bırakmayan dokuya sahip kremi her sabah ve akşam kuru cilde, serum adımı sonrasında tek başına yüze ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Yeni yılı Yaşlanma Karşıtı Vichy Liftactiv Setleriyle Kutla!

Vichy’nin favori yaşlanma karşıtı ürünlerinden Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem, Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum ve Liftactiv Retinol Specialist Derin Kırışıklık Karşıtı Serum’u içeren üç farklı yeni yıla özel set, iki deluxe boy ürün ve çanta hediyesiyle cilt sağlığı ve güzelliğine önem veren kullanıcılarıyla buluşuyor. Sınırlı sayıdaki seti avantajlı fiyatlarıyla Vichy yetkili eczanelerinde keşfet.