VESİKALI YÂRİMİZ JEREMY MEEKS’İN YENİ HAYATI

ABD’de yasa dışı olarak silah bulundurmaktan 27 ay hapis cezasına çarptırılan ve hapse girerken çekilen ‘mugshot‘ yani sabıka fotoğrafıyla uluslararası üne kavuşan Jeremy Meeks, yeni ve lüks hayatına alışmış gibi gözüküyor.

jeremy-meeks-orange-is-the-new-hot

Stockton Polis Departmanı’nın Facebook hesabında paylaşılan sabıka fotoğrafının ardından yakışıklılığıyla dünya çapında bir kalp hırsızlığına soyunan Meeks, kısa sürede bir fenomen haline gelmiş ve henüz ceza evindeyken modellik anlaşmaları imzalamaya başlamıştı. Ceza evinden çıktıktan sonra da bir menajerle anlaşan Meeks, profesyonel modellik kariyerinde başarılı olmuşa benziyor.

Sabıka’nın şüphesiz en çok yakıştığı insan olarak tarihe geçen eski mahkum, yeni model Jeremy Meeks, başarılı modellik anlaşmaları ve kariyerinin yardımıyla, ailesiyle yepyeni bir hayata başladı. Kaliforniya’daki lüks malikanesinin ve Masserati marka arabasının fotoğraflarını Instagram’da takipçileriyle paylaşan taze model, bu lüks hayata kolay adapte olmuş gibi duruyor.

Kalp hırsızı Meeks, iki çocuğu bulunan eşi Melissa’yla evlendikten sonra da bir erkek çocuğu babası daha oldu.  Jeremy Meeks’in yeni hayatına iat fotoğraflar için galeriye tıklayın.