SPOR DÜNYASININ YENİ TARZI “BIONDINA”

Spor tutkunu, stilleri ve güzellikleri ile fark yaratan iki yakın dostun, Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın hayat verdiği, adını İtalyanca ‘sarışın’ kelimesinden alan “Biondina”, özgünlüğü, fonksiyonelliği ve yaratıcılığı ile spor giyimde trendlere imza atıyor!

Trend yaratan tüm hikayeler aslında empatiyle başlar. Biondina’nın hikayesi de spor tutkunu, spor yaparken stil sahibi alternatifler arayan, ancak tam anlamıyla istediklerini bulamayan iki yakın dostun, Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın kendileri için kişiselleştirdikleri, ardından büyük beğeni gören tarzları ile başlıyor. İsminin ilhamını kurucularını temsilen, İtalyancada sarışın anlamına gelen “Biondina”dan alan, okunuşuyla bioenerjik ve dinamik gibi kelimeleri çağrıştıran Biondina, spor giyimde klişeleri alt üst eden, sadece sporda değil günlük yaşamda da gayet tarz sahibi kombinlerle kullanılabilecek tasarımları hayatımıza kazandıran bir yaklaşıma imza atıyor.

Spor yaparken atkuyruğu yaptıkları saçlarını, markaları Biondina’nın logosuna taşıyan ikili, tasarımlarıyla spor sevenlerin beğeniyle giyeceği spor kıyafetleri üretiyor.

Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal, spor yaparken tercih ettikleri parçalar büyük ilgi görünce, sadece kendilerine özel olmakla kalmak yerine stile ve fonksiyonelliğe önem veren herkesin imdadına yetişen “Biondina”yı yaratarak, kişiselleştirdikleri ürünleri markalaştırdılar.

“Biondina” tasarımları arasında, dikişsiz tasarımlarıyla adeta bedenle ikinci bir ten gibi buluşan, esnek, terletmeyen, vücudu toparlayan “Power Seamless”, deforme olmayan, kalıbıyla en zor spor antrenmanlarını bile rahatlıkla yapmayı sağlayan ve özel kumaş dokularıyla kusursuz bir görünüm sergileyen, günlük giyimi benzersiz bir tarzla tamamlayan “Flow”, Gahl Sasson işbirliğiyle burçlara göre her biri ayrı mottoda kişiliğini sergileyen, kalıbıyla hem sporda, hem de günlük yaşamda fark yaratan astrolojik “StarTee” gibi benzersiz yaklaşımlar yer alıyor.

Spor yaparken de stilinden ödün vermek istemeyenler, sağlığına ve konforuna özen gösterenler, tarzıyla fark yaratan Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın hayat verdiği “Biondina” koleksiyonlarını www.biondinastyle.com.tr adresinden inceleyebilir, tercih ettikleri parçaları www.lidyana.com ve www.365ist.com ‘dan satın alabilir.

Biondina’nın ütünlerine göz atmak için galetiye göz atın.