Twist Beachwear İle Sıcak Bir Yaz Kaçamağı

Genç ve dinamik çizgisini #twisthotsummer kurgusuyla gözler önüne seren Twist Beachwear Koleksiyonu, yeni sezonu influencer Mina Ceran’ın glam stiliyle renkli ve heyecanlı bir boyuta taşıyor.

 Canlı renklerin ışıltılı detaylarla bir arada kullanıldığı Twist Beachwear Koleksiyonu, dinamik yorumuyla 80’lerin renkli ruhundan ilham alan desenleri ve fermuar detaylarının yansıttığı sportif formu buluşturduğu sıcak yaz günlerinin enerjisini yükseltmeye hazırlanıyor. Plaj stilinin DNA’sını yansıtan turuncu bikini ve havlu kumaş takımlar ise bu yaz Twister’ların radarında!

Neon renklerin hakimiyetindeki spor formların iddialı girişiyle cesur alternatifler sunan koleksiyon; influencer Mina Ceran’ın yükselen trendleri yorumladığı stiliyle estetik bakış açısını bir üst noktaya taşıyor. Gold, metalik kemer ve aksesuar detaylı tek omuz mayo, animal print trendinin kontrast neon sarı ile tamamlandığı mayo ve bikinilerin kombinlendiği gold metalik file kumaştan, hotfixli bağlama detaylı cool siyah elbiseler #twisthotsummer mottosunun hakkını veriyor. 

Twist Beachwear bu yaz, plajda geçirilen sakin ve telaşsız bir günden hoşlanan ya da tuzlu saçlarıyla keyifli günbatımı partilerinde dans etmeyi seven Twisterların seyahat çantalarının eşlikçisi olmaya aday.