Glutatyondan Gelen Güzellik Yeni Frozen Face Glutatyon Serum

Cildinizi 7 günde canlandırmak, daha genç ve parlak bir görünüm elde etmek ister misiniz?

MagicCompany&CO tarafından piyasaya sunulan Frozen Face Glutatyon’un 7 günlük 7 ayrı formülü sayesinde cildiniz yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Frozen Face Glutatyon serumun her gün için ayrı ayrı paketlenmiş 7 şişesi kullanım kolaylığı sağlıyor.

İçeriğindeki glikolik asit sayesinde ciltteki izleri, ince kırışıklıkları yok edip aydınlık bir görünüm veren ürünün, gözenekleri sıkılaştırma ve peeling etkisi de bulunuyor.

Formülündeki etken maddelerden mandelik asit; akne engelleyici, güneş hasarlarını giderici ve pigmentasyonu dengeleyici özelliğe sahipken, laktik asit; cildi ölü hücrelerden arındırıyor, tartarik asit ise cilt yüzeyini yenileyip, kolajen üretimini artırma ve ciltte sıkılaşma etkisi sağlıyor.

Malik asit; cilt dokusunu yeniden yapılandırıp, cilde ışıltı verirken, Hyaluronic asit; nemi cilde hapsederek ince kırışıklıkların oluşmasını engelliyor ve akne izlerini önlemede yardımcı oluyor.

Ferulik asit UV ışınlarından kaynaklanan serbest radikallere karşı cildi koruyor, kojik asit cildin rengini aydınlatıp pigmentasyon dengeleme işlemini sağlıyor.

Azeik asit akneli ve hassas ciltlerde gözenekleri temizliyor, Linoleik asit hücre yapısının oluşumuna katkı sağlıyor.

Frozen Face Glutatyon, cilde yararlı daha birçok asit ve farklı vitamin katkılı içeriğini 7 günlük kullanım için 7 ayrı şişede sunuyor. Tüm bu değerli bileşenleri 7 günlük Frozen Face Glutatyon kürleri ile tamamlayarak cildinizi onarıp yapılandırabilir ve daha canlı, parlak, pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.