Tüm Sezonlarıyla Sadece TOD’da Yayınlanan Succession Altın Küre’de Ödüle Doydu

Dijital içerik platformu TOD’un izleyicileri ile buluşturduğu diziler, bu yıl 81’incisi düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni’ne, adaylıklarıyla ve kazandığı ödüllerle damga vurdu. Adaylıkları bulunan diziler arasında, tüm sezonlarıyla Türkiye’de sadece TOD ‘da yayınlanan “Succession”, ‘En İyi TV Dizisi/Drama’ dahil toplam 4 ödül aldı.

Tüm Sezonlarıyla Sadece TOD’da Yayınlanan Succession Altın Küre’de Ödüle Doydu

Sinema ve televizyon dünyasının merakla beklediği Altın Küre (Golden Globes) Ödülleri bu sene 81. kez sahiplerini buldu. Altın Küre Ödülleri’nde, Türkiye’de tüm sezonlarıyla sadece dijital içerik platformu TOD’da yayınlanan, televizyon tarihinin ödüle doymayan dizisi “Succession”, toplamda 4 Altın Küre ödülü alarak önemli bir başarıya imza attı.

Başrollerini Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen gibi yıldız isimlerin paylaştığı, büyük bir medya imparatorluğunu yöneten Roy ailesinin fertleri arasındaki iç çekişmelerin konu edildiği televizyon tarihinin en çok ses getiren, entrikalarla dolu ve bol ödüllü yapımlarından biri olan “Succession”, tüm sezonları ile beIN MEDIA GROUP’un dijital içerik platformu TOD kütüphanesinde yer alıyor. 

Tüm sezonlarıyla sadece TOD’da yayınlanan Succession dizisi ve oyuncularının 81. Altın Küre’de ödül aldıkları kategoriler şöyle:

  • EN İYİ TV DİZİSİ / DRAMA: SUCCESSION 
  • EN İYİ ERKEK OYUNCU / DRAMA: Kieran Culkin
  • EN İYİ KADIN OYUNCU / DRAMA: Sarah Snook
  • EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU / DRAMA: Matthew MacFadyen

Tüm sezonlarıyla Succession’ı izlemek için: https://www.todtv.com.tr/diziler/succession