Tommy Hilfiger ‘International Games’ Koleksiyonu’nun Geri Döndüğünü Duyurdu

Tommy Hilfiger, sportif ve kolejli köklerinden ilham alan cesur tasarımlardan oluşan TOMMY JEANS International Games koleksiyonunu ve kampanyasını duyurdu. Zamansız sportif klasiklerden oluşan koleksiyon, 1996 Atlanta Olimpiyatları onuruna sunulan ‘International Games’ (‘Uluslararası Oyunlar’) kapsülünü çağdaş görünümlerle yeniden yorumluyor.

Tommy Hilfiger, “Spor takvimi yılın kültürel nabzını belirliyor. 2024’ün muhteşem olacağı şimdiden anlaşılıyor. Biz de sporun öncüleriyle çalışma geleneğimizi ve zamansız Amerikan ikonlarına arşiv merceğinden yeni yorumlar getirme mirasımızı ileriye taşıyoruz.” yorumunda bulundu.

Sporda büyük başarıların yaşanacağı bir yılda gelecek nesil spor ikonları All-Pro NFL top tutucu Stefon Diggs, üniversite basketbolunda öne çıkan gard Deja Kelly, Japonya paten takımının yıldızı Aori Nishimura ve halen Mercedes-AMG Petronas F1 Takımında yarışan Formula 1™️ pilotu Mick Schumacher kampanyada yer alıyor. Çekimleri Juanita Richards tarafından gerçekleştiren kampanyada uluslararası ekip, bir üniversite ortamında klasik Amerikan ‘cool’ tarzına kattıkları kendi stilleriyle zaman geçirirken görüntüleniyor. 

Modernize edilen klasiklerden oluşan 41 parçalık koleksiyonda atletizm esintili blok renkli şortlar, ısınma ceketleri ve koşu atletleri dahil kadın, erkek ve üniseks stiller yer alıyor. Koleksiyonun renk paleti, TOMMY HILFIGER’ın imzası kırmızı, beyaz ve lacivert ile spor dünyasında kıtaların birliğini temsil eden Olimpiyat halkalarının sarı, siyah ve yeşil renkleri içeriyor. Omuzları ve kolları çizgili ikonik bir rugby tişört, dokulu kord kumaşla yenilenen bir kolejli mont, vintage bir regatta rüzgarlığından ilham alan modern bir Chicago yelken ceketi koleksiyonda öne çıkıyor. Klasik basketbol formalarını modern bir ruhla yansıtan bir file erkek üstünde TOMMY 85 logosu yer alıyor. 

TOMMY JEANS International Games koleksiyonu 4 Nisan 2024’ten itibaren tommy.com‘da, dünya çapındaki TOMMY HILFIGER mağazalarında ve seçili toptan satıcılar aracılığıyla müşterilerle buluşacak. Markanın dostları ve takipçileri #TommyJeans etiketini ve @TommyJeans hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.