The Body Shop’un Vazgeçilmez Cilt Bakım Serisi: Vitamin C

Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle tüm ihtiyaçlara yanıt veren, aktivist güzellik markası The Body Shop’un, en sevilenlerinden Vitamin C serisi, %90 doğal kaynaklı bileşenler içeren yeni formülüyle cildinizin ışıl ışıl görünmesine olanak sağlıyor.

The Body Shop’un, doğanın en zengin C vitamini kaynaklarından biri olan camu camu berry özü ile zenginleştirilmiş, yenilenen formülü ile 24 saat nemlendirerek ciltte ışıltılı bir görünüm sağlayan Vitamin C serisi; güzellik rutinlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Vitamin C Aydınlatıcı Yoğun Krem

Çok satan Vitamin C Canlandırıcı Gündüz Kreminin daha zengin ve güçlü bir versiyonu olan yeni Vitamin C Aydınlatıcı Yoğun Krem, içeriğindeki düzensiz cilt tonu ve dokusunun görünümünü iyileştiren formulü sayesinde, ilk kullanımdan itibaren cildinizi gözle görülür şekilde aydınlatarak, 48 saat nemlendirme sağlayacak. İpeksi, çırpılmış krem formülündeki yapısıyla cilt tonunuzu eşitleyerek, yenilenmiş bir cilde merhaba diyeceksiniz.

Vitamin C Aydınlatıcı Konsantre Serum

%10 doğal kaynaklı C Vitamini içeriği ve bakuchiol ile zenginleştirilmiş Vitamin C Aydınlatıcı Konsantre Serum, düzensiz cilt tonu ve doku görünümünün engellenmesine yardımcı olarak, düzenli kullanımda cildinizin parlaklığında ortalama %33 artış sağlayacak. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin bayılarak kullanacağı Vitamin C Aydınlatıcı Konsantre Serum sabah ve akşam cilt bakım rutininizin favorisi olmaya aday.

Vitamin C Aydınlatıcı Tonik

Cilde nazik davranarak, kuru ya da yapışkan bir his bırakmayan, ferahlatıcı hissiyle çok seveceğiniz Vitamin C Aydınlatıcı Tonik, cilt dokunuzun fark edilir derecede daha yumuşak olmasına ve cilt tonunuzun daha eşit görünmesine yardım ederken, aynı zamanda gözenek görünümünü en aza indirmenize olanak sağlayacak.

Vitamin C Arındırıcı Peeling

Cildinizi yumuşakça soyarak parlak bir cilt bakım rutini için mükemmel bir temel oluşturan Vitamin C Arındırıcı Peeling, camu camu meyvesi özü ile zenginleştirilmiş olup, ölü deri hücrelerini nazikçe uzaklaştırarak cildinizi daha pürüzsüz ve yumuşacık yapacak. Yeni ambalajı ve hafif jel dokusu ile zirve ışıltıya ulaşacaksınız.