Pandora’nın Zamansız Zarafeti Doğanın Uyanışıyla Buluşuyor

Pandora baharın gelişiyle, güneşin zarif ışıltısını, okyanusun ferahlığını ve duyguların yoğunlaşmasını kutluyor.

Doğanın bize hediyesi ilham dolu İlkbahara geçerken Pandora’nın en yeni tasarımlarıyla mevsimsel değişimin güzelliğini keşfet. Pandora Timeless koleksiyonuna katılan tatlı su kültür inciler, baharın getirdiği yeni olasılıklardan ilham alarak sonsuz kişiselleştirme olanağı sağlıyor. Baharın taze cazibesi havadaki değişimi, doğanın güzelliğini ve enerjisini yansıtırken Pandora’da zarif ve ışıltılı inciler buluşuyor.

Benzersiz incilere merhaba

Okyanusun ruhunu taşıyan inciler, stiline tazelik ve ferahlık katıyor. Yumuşak, zarif parlaklıkları ve doğal ışıltılarıyla, Antik Yunan döneminden bu yana kesme gerektirmeden tıpkı doğanın onları son hallerinde yarattığı gibi muhteşem ve doğal olarak oluşturdukları şekliyle göz kamaştırıyor.

Parlak mı, ışıltılı mı yoksa ikisi mi?

Sade, ışıltılı veya her ikisi- senin tercihin hangisi? Pandora’nın eşleştirmesi ve birlikte kullanması kolay, detaylıca işlenmiş tatlı su kültür incili yüzükleri şık olduğu kadar çok yönlü. Üst üste ve sonsuz kişiselleştirme seçenekleri ile hayat bulan inci dokunuşlu yüzükler mücevher kutuna yeni bir yorum katacak.

İddialı boncuklar

Pandora’nın gözdesi boncuklu bileklik ve kolyelerine yerleştirilen tek bir işlenmiş tatlı su kültür incisi hassas ayrıntılarıyla sezonun hafifliğini yakalıyor. İncilerin zarafeti küçücük bir detayla şıklığı zenginleştiriyor.

Her iki dünyanın da en iyisi 

Pandora’nın ışıltılı taşları ile araya gelen incili küpeler, zamansız tarzlarıyla aynı anda hem ışıltılı hem de parlaklık sunarak yumuşak dokusuyla mevsimin ışıltısını stiline taşımak isteyenler için ideal.

Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo: ”Pandora’da, bir klasiği modern bir mercekle yeniden ele alarak, stile yeni bir hareket getirmek için işlenmiş tatlı su kültür incilerini Pandora Timeless’a getiriyoruz, Bu mücevherlerdeki ayrıntı seviyesi yeni tasarımları çok güçlü kılıyor. İncilerle stilimizi havalı şekillerde yeniden yorumlamak için pek çok fırsat görüyoruz.’’