The Body Shop’tan Eylül Fırsatları

The Body Shop’un %70’e varan indirimleriyle sonbaharın tazeliğini ve yenileyici etkisini üzerinizde hissedin.

Parfümlerden, vücut losyonlarına, makyaj malzemelerinden, cilt bakım ürünlerine kadar birbirinden eşsiz, çeşitli, doğal ve vegan içerikli ürünler sunan The Body Shop tüm ürünlerinde sınırlı bir süre için geçerli olan çok avantajlı fiyatlarıyla sonbahar mevsimini karşılıyor.

Tea Tree Serisi

Salisilik asit içeriği ile zenginleştirilmiş, cildi arındırıcı ve leke görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olan yenilenen formülü ile Tea Tree serisi; ciltteki yağ, leke ve dokuyla savaşarak en iyi halinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Tea Tree Hızlı Etkili Akne Jeli gece boyunca cildinize bakım yaparken, Tea Tree Yüz Yıkama Jeli daha mat bir cilt kazanmak için günlük rutininizin vazgeçilmezi olacak. Tea Tree Arındırıcı Tonik ile gözeneklerinizi derinlemesine temizledikten sonra, Tea Tree Serum ile pürüzsüz bir cilde merhaba diyeceksiniz.

Grapeseed Parlaklık Veren Saç Serumu

The Body Shop’un en sevilen ürünlerinden olan, içeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi ve susam yağı sayesinde saçınızı pürüzsüzleştirerek, yumuşaklık ve doğal parlaklık kazandıran Grapeseed Parlaklık Veren Saç Serumu yaz sonrası cansız görünen ve kabarmaya eğilimli saçlarınız için kurtarıcı olacak.

Shea Yoğun Onarıcı Saç Maskesi

Saçı içten dışa onarmaya yardımcı olan Shea Yoğun Onarıcı Saç Maskesi kremsi yapısı ile çok kuru ve kırılmaya meyilli saçlarınızın yoğun şekilde beslendiğini hissetmesini sağlarken aynı zamanda daha pürüzsüz, yumuşak ve daha kolay şekil verilebilen saçlara sahip olacaksınız. Shea Yoğun Onarıcı Saç Maskesi yaz aylarında güneş ve denizden yıpranan saçlarınız için bakım rutininin vazgeçilmezi olacak.

Banana Besleyici Saç Maskesi

Saçın elektriklenmiş görünümünü azaltmaya yardımcı olan, kuru ve kabarık saçların favorisi Banana Besleyici Saç Maskesi, %96 doğal kaynaklı içeriğindeki organik muz püresi, kakao yağı ve Peru’dan Yerel Adil Ticaret Brezilya Fıstığı yağı ile saçınızı içten dışa doğru onararak kökten uca beslenmiş hissetmesini sağlayacak.

Vücut Peelingleri

Yaz boyu güneşe maruz kalmış ve kuruyan ciltler için birbirinden eşsiz kokuları ile raflarda yerini alan vücut peelingleri bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak. Çok kuru ciltler için doğal kaynaklı bileşenlerle yapılan şekerli Mango Vücut Peelingi ve Argan Vücut Peelingi ölü cilt hücrelerini yok ederek vücudunuzu ipeksi bir yumuşaklığa ve parlak bir görünüme kavuşturacak. İçeriğindeki has avokado yağı ve %96 oranında doğal kökenli bileşenlerle üretilen zengin ve kremsi Avokado Vücut Peelingi ise kuru cildinizin daha pürüzsüz hissetmesini sağlayacak.

The Body Shop’un vazgeçilmez ürünlerini ve serilerini %70’e varan indirimlerden faydalanarak deneyimlemek için sizi mağazalarımıza bekliyoruz.