Tchibo ile Küçüklerin Dolabı Yağmura Hazır

Tchibo, sonbaharın gelişiyle birlikte sunduğu “Yağmuru Sevdiren Stiller” temasıyla hem minikleri yağmurlu günlere hazırlıyor hem de değişken hava koşullarına karşı açık havanın keyfini doyasıya yaşamalarını sağlıyor.

Sürekli yenilenen temalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı alternatifler sunan Tchibo, yeni teması “Yağmuru Sevdiren Stiller” ile minikleri sonbaharın değişken hava koşullarına hazırlıyor. Özellikle yağmura karşı dayanıklı, kullanımı pratik ve geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen sürdürülebilir ürünleriyle dikkat çeken tema; Disney’in 100. yıl temasından ilham alan parçaları ile de miniklerin yeni maceralarına eşlik edecek.

Yağmurlu günler harika bir maceraya dönüşecek

Termal yağmurluk ve yağmur tulumunun rüzgar, su geçirmez ve nefes alan tasarımı sayesinde çocuklar Tchibo ile açık havanın tadını doyasıya çıkaracak. Üzerinde mevsimi yansıtan eğlenceli motiflerle polar ceket, mikro polardan üretildiği için hem sıcacık hem de yumuşacık tutan bir ürün. Kışlık mont ve softshell ceket de ideal hareket özgürlüğünü koruyan tasarımıyla çocuğunuzun eğlenceyi doruklarına kadar yaşayacağının garantisini veriyor. Temanın yıldız ürünlerinden termal yağmurluk, yağmur pantolonu ve polar ceket; dayanıklı, konforlu ve aynı zamanda Mickey Mouse baskılı tasarımlarıyla minikler için yağmurlu günleri harika bir maceraya dönüştürecek.

Küçük maceraperestlerin eğlencesine eşlik edecek pratik ürünler

Rüzgara dayanıklı şemsiye, üstündeki eğlenceli desenleriyle çocukların favorisi olacak. Ter ve yağmurda su geçirmeyen mıknatıslı LED ışık, manyetik tutturucusu sayesinde sırt çantalarına, giysilere kolayca takılıp karanlıkta gerekli aydınlığı sağlıyor. Tıklamalı kapatma dizaynı sayesinde kolay açılıp güvenli kapanan öğle yemeği kutusu ve sızdırmaz matarayla çocuklar, yiyecek ve içeceklerini kolaylıkla yanlarında taşıyabilecek. Başı ve boynu rüzgardan koruyan çok fonksiyonlu boyunluk da eşarp, bere ve kafa bandı gibi farklı şekillerde kullanılabiliyor.