Rilastil’den Hassas ve Reaktif Ciltler İçin Tam Koruma ve Bakım

Cildimiz, güneş ışınları ve kirlilik gibi dış etkilere karşı ilk savunma kalkanımızdır. Cildin düzenli olarak nemlendirilmesi ve güneş ışınlarına karşı korunması gerekir. Özellikle hassas ve reaktif ciltler dış etkenlere karşı ekstra bakıma ihtiyaç duyarlar. Kızarıklık, yanma, kaşıntı gibi belirtilerle kendini gösteren Reaktif cildin başlıca nedeni, hassaslığın yanı sıra sıcaklık değişiklerinde, temiz içerikli olmayan kozmetik ürün kullanımı ve hormonal değişiklikler neden olabilir.

Hassas ve Reaktif Cilt Bakımı için, Rilastil DIFESA Serisi

Rilastil, DIFESA Sterile Krem nazik yapısı ve yatıştırıcı içeriyle, kozmetik kaynaklı hassasiyeti merkezine alır. Hassas, alerjik ve egzama oluşumuna yatkın ciltler için geliştirilirken, içeriğindeki Squalane ve Omega 3,6,9 ile cilt bariyerini güçlendirir ve korur.

DIFESA Sterile Krem: 1150 TL

Rilastil, DIFESA Emollient Soothing Göz Kremi en hassas cilt tabakasına sahip göz çevresi için geliştirilmiştir. İlk kullanımda, şişkin görünümü alırken, nemlendirir. Parfüm ve renklendirici içermeyen formülüyle hassas, alerjik ve egzama oluşumuna yatkın ciltler için kullanıma uygundur.

DIFESA Emollİent Soothing Göz Kremi: 1150 TL