Tchibo Cafissimo Pure Plus’ın Canlı Renkleri ile Kahve İçmek Daha da Keyifli

Tchibo’nun kapsüllü kahve makinesi Cafissimo ailesinin yeni üyesi Cafissimo Pure Plus, sadece tek tuşla mükemmel espresso, caffè crema ve filtre kahve hazırlarken; pratik ve modern tasarımı, fuşya ve mango renk seçenekleriyle mutfağınıza renk katıyor.

Tchibo’nun 75 yıllık kahve uzmanlığı ve Alman teknolojisi ile ürettiği kapsüllü kahve makinesi Cafissimo serisi; göz alıcı olmakla kalmayıp gerçek kahve lezzetini her fincanda keşfettiriyor. Cafissimo ailesinin yeni üyesi Cafissimo Pure Plus; sizi fuşya ve mango renkleri ile capcanlı bir lezzet dünyasına davet ediyor.

Tek tuşla evde mükemmel kahve keyfini yaşayın!

Cafissimo Pure Plus ile espresso, caffé crema veya filtre kahve gibi dilediğiniz her kahvenin benzersiz aromasını her yudumda en yoğun haliyle hissedeceksiniz. Kapsül kahve makinesi, patentli üç basınçlı demleme sistemi sayesinde her kahveyi en uygun demleme basıncıyla hazırlayarak en ideal aroma ve yoğunluğu her fincanda sunuyor.

Benzersiz kahve deneyimi için ideal tasarım

Yerden tasarruf sağlayan tasarıma sahip Cafissimo Pure Plus, çıkarılabilir bardak rafı sayesinde hem büyük hem küçük bardaklarla kahve keyfinizi istediğiniz yere götürme opsiyonu sunuyor. Kapsüllü kahve makinesi, 30 – 250 ml arası programlanabilir fincan ayarı, 6 adede kadar kapsül toplama haznesi ve 800 ml hacmindeki su tankıyla kahve keyfini en yüksek seviyede çıkarmanıza yardımcı oluyor. Sınırlı sayıda üretilen Cafissimo Pure Plus, kahvenizi hazırladıktan 9 dakika sonra hem enerji tasarrufu hem de güvenlik için otomatik olarak kapanıyor. Aynı zamanda, entegre kireç çözme ekranı sayesinde kolay bakımlı ve uzun ömürlü bir kahve makinesi olarak da dikkat çekiyor.