Tatilbudur Bayrama Özel Tatil Rotalarını Sizin İçin Sıralıyor!

Türkiye’nin 81 ilinde farklı tatil alternatifleri sunan TatilBudur; Ramazan Bayramı’na özel rotaları belirleyerek, bayram için en çok rezervasyon yapılan tatil bölgelerini sıraladı. Bu bayram ebeveynlerin ve çocukların enerjisini yenileyecek her şey dahil oteller öne çıkarken, TatilBudur’un vade farksız 9 taksit ve sepette yüzde 5 ek indirim kolaylığı tatil planlaması yapanların tercihi olacak. 

Tatilbudur Bayrama Özel Tatil Rotalarını Sizin İçin Sıralıyor!

Misafirlerine kaliteli tatil deneyimleri için aracılık eden TatilBudur; Bayram tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için Türkiye’nin birbirinden değerli destinasyonlarını keşfetmeye davet ediyor.  

Ebeveynler için Lüksün ve Konforun Bir Arada olduğu Her şey Dahil Oteller

Bu sene Nisan ayının ortasına denk gelen Bayram tatiline, öğrencilerin ara tatilinin de eklenmesi, çalıştığı için şehirden uzaklaşamayanlar için güzel bir fırsat sunuyor. Çocukların okul ve eğitim stresinden arınacağı ve aileleriyle keyifli vakit geçirebileceği, yetişkinlerin ısınan hava eşliğinde konforlu ve huzurlu bir tatil yapacağı alternatiflerin başında her şey dahil oteller geliyor. Güney Ege ve Akdeniz bölgesi ise yoğun olarak tercih edilen bölgelerin başında geliyor. Kuşadası ile başlayan; Bodrum, Marmaris Fethiye, Kemer ve Alanya olarak devam beldeler eden güney sahilinin en çok rezervasyon alan yerleri arasında. 

Dinlenmek, keyifli vakit geçirmek ya da yeni yerler keşfetmek için yılın en keyifli zamanı olan İlkbahara denk gelen bu tatil sürecinde birbirinden farklı lokasyon önerileri yine TatilBudur’da. World’e özel vade farksız 9 taksit, sepette yüzde 5 ek indirim ve 4 ay erteleme gibi ödeme avantajları ile TatilBudur misafirlerine unutulmaz bir bayram tatili yaşamayı vaad ediyor.